Říjen 2008

videa s avril II.

31. října 2008 v 22:34 | pajulka |  videa


videa s avril

31. října 2008 v 22:26 | pajulka |  videa


Avril Lavigne cestuje nalehko

31. října 2008 v 22:20 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigne cestuje nalehko

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Čtvrtek 10.3. 2005, 11:50
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne je na svém turné, ale narozdíl od jiných velkých hvězd cestuje velmi nalehko.
/* <![CDATA[ */ im.position('seznam.pack.rectangle','/super_clanek'); /* ]]> */

Reklama:

Dvacetiletá zpěvačka si na několikaměsíční turné zabalila jen dva kufry svých věcí. Což je, oproti dvěma náklaďákům osobních věcí jiných hvězd, na turné opravdu málo!
"Ne," odpověděla Avril na otázku, jestli má sebou něco speciálního, co by jí zpříjemnilo cestování. "Vzala jsem si jen dva kufry plné oblečení."
A třeba ti někdo půjčí i kartáček na zuby, Avril!

další článek o avril tentokrát o tom že bude modelka

31. října 2008 v 22:19 | pajulka |  avril lavigne
Punková princezna Avril Lavigne bude modelkou Avril Lavigne Avril Lavigne Úterý 31.1. 2006, 08:00 Krásná skejťačka Avril Lavigne (21) se prý už definitivně vzdala své divoké punkové image a snaží se teď prorazit ve světě modelingu. Dokonce se zapsala do prestižní modelingové agentury Ford, kde okamžitě dostala nabídku na spolupráci s módním domem Prada. "Chtěla bych být víc ženská. Neměřím sice sto osmdesát centimetrů, ale moc se mi tenhle svět líbí," řekla Avril. Zpěvačka pravděpodobně vyrostla z vytahaných mikin a všimla si, že je ženská. Teď už si tedy jen počkáme na práci stylistů a vizážistů a na novou Avril Lavigne.

Z Avril Lavigne vyrostla krásná labuť

31. října 2008 v 22:18 | pajulka |  avril lavigne
Z Avril Lavigne vyrostla krásná labuť Avril Lavigne Avril Lavigne Pátek 12.5. 2006, 14:00 Bývalá punková zpěvačka Avril Lavigne (21) zavítala na soukromou party celebrit v Las Vegas s jednoduchým líčením, v elegantních šatech a se skvěle upravenými blonďatými vlasy. Málokdo by hádal, že tato mladá žena ještě nedávno řádila na pódiích se svou kapelou ve vytahaném tričku a vysokých kanadách. "Od svých sedmnácti jsem ušla dlouhou cestu. Teď je mi jednadvacet, je ze mě žena a hodlám se podle toho také chovat a oblékat se," nechala se slyšet Avril.

avril je i herečka

31. října 2008 v 22:16 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigne je teď herečka

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Pátek 26.5. 2006, 08:00
Punková kráska Avril Lavigne (21) přijela na filmový festival ve francouzském Cannes propagovat svůj nový film The Hedge, kde si zahrála po boku Bruce Willise (51).
/* <![CDATA[ */ im.position('seznam.pack.rectangle','/super_clanek'); /* ]]> */

Reklama:

Zpěvačka, která před časem prodělala zázračnou proměnu z ošklivého káčátka na krásnou labuť, by chtěla jít ve stopách svých dvou pěveckých vzorů Barbry Streisand a Bette Midler a kromě pěvecké kariéry by se chtěla věnovat i té filmové.
"Chěla bych se věnovat jak filmu, tak zpívání. Film The Hedge byl pro mě skvělou zkušeností a moc mě to bavilo," nechala se slyšet zpěvačka, která kromě zmíněného snímku v Cannes představí i svůj druhý film Fast Food Nation, kde jí pro změnu byla hereckou partnerkou Patricia Arquette.
Kromě herectví se začala zpěvačka věnovat také modelingu a spolupracovala například s módním domem Prada. (jc)

když bylo avril 21

31. října 2008 v 22:15 | pajulka |  avril lavigne
Avril Lavigne se už cítí dospělá! Avril Lavigne Avril Lavigne Pátek 8.9. 2006, 10:00 Americká média vyčítají kanadské zpěvačce Avril Lavigne (21), že ztratila svou image divoké punkové princezny. Reklama: Kanadská zpěvačka, která si v červenci vzala rockera Derycka Whibleyho (26), si z toho ale vůbec nic nedělá. "Když jsem chodila na střední školu, tak jsem s klukama hrála hokej, kouřila a opíjela se. Tohle období je už ale za mnou. Rostu a myslím, že jsem zmoudřela," vysvětlila svou proměnu čerstvě provdaná Avril.

avril je spoutaná dračice

31. října 2008 v 22:11 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigne: Spoutaná dračice

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Pátek 2.5. 2008, 11:00
Kdysi provokativní punkerka, dneska vdaná paní, která se pokouší prorazit do světa filmu a fotí se nahoře bez. Doufejme, že sláva a peníze nepřerostly této kanadské krásce přes hlavu.

Reklama:


Avril Lavigne
Věk: 24 let / povolání: zpěvačka a herečka

Chceš, aby tvůj manžel žárlil, nebo si tě už vůbec nevšímá? Proč ses najednou nechala vyfotit polonahá?

Ne, v našem manželství je vše úplně v pořádku. Odjakživa jsem ale byla dost ostrá a slovo ne nepovažuji za odpověď. Takže když jsem dostala tuhle nabídku, samozřejmě že jsem na ni kývla.

Co na to ten tvůj chlap?
Nic, co by? On se taky občas producíruje do půli těla nahej. A taky mi to nevadí.

To je snad něco jiného...
To teda ani náhodou. Mě jeho tělo vzrušuje stejně jako moje jeho. A abych řekla pravdu, někdy jsem k vůli tomu fakt vzteklá. Obzvlášť když vidím, jak po něm čumí jiné holky. Kdyby po něm někdy nějaká vyjela, bez váhání bych jí rozmlátila držku. Chtít ukrást někomu partnera považuji za jeden z nejhorších hříchů a zločinů. Partnerství a manželství jsou přece posvátné svazky.

Jsi pěkně ostrá, nepřeháníš trochu?
Vůbec ne. Jenom se chovám jako správná žena. Od mého prvního úspěchu jsem prostě vyrostla, jestli sis náhodou nevšiml, a vážný vztah taky člověka změní. Život je prostě změna, nechápu, jak může někoho tolik udivovat, že se měním i já. Neznamená to, že bych nějak měkla, ale začínám v sobě víc vnímat ženu než poblázněnou mladou holku. Když vidím na ulici popelnici, tak už do ní nekopnu. Začínám být femina...

Femina? Co to je?
Něco jako bohyně - ne, to je vtip. Zkrátka se snažím zvýrazňovat svoji ženskost. Projevuje se to i v oblečení a najala jsem si taky vizážistu a stylistu. To je dobře, pomáhají mi vybírat oblečení na různé akce a navrhují líčení. Je to fajn, i když klienti jednoho stylisty vypadají občas stejně. A také míň piju. Omezila jsem hlavně pivo.

Takže dáma? Plivání na fotografa na ulici není zrovna dámské chování...

To bylo na moje narozeniny. Chtěli jsme s manželem mít hezkou oslavu a nějaký paparazzi nás otravoval před klubem. Koho by to nenaštvalo? Paparazziové jsou svinsky dotěrní a nechci, aby omezovali moji svobodu.

kecy který se objevily v bulváru

31. října 2008 v 22:09 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigne je asi těhotná

Kanadská zpěvačka Avril Lavigne
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne foto: http://www.notrecinema.com
Vizáž rebelující uličnice, s níž si získala světovou popularitu, nedávno zaměnila jednadvacetiletá kanadská zpěvačka Avril Lavigneová za image mladé, sexuálně přitažlivé ženy. Proslýchá se však, že ji v životě brzy čekají důležitější změny, než je proměna dívky ze sousedství v tvář prestižních kosmetických a modelingových firem.
14. 3. 2006 12:07
V zasvěcených kruzích proskočily pověsti, že talentovaná zpěvačka, šestinásobná držitelka platinové desky, jejíchž nahrávek se prodalo více než 15 miliónů kusů, je těhotná. Otcem očekávaného dítěte má být Deryck Whibley (26), zpěvák a kytarista skupiny Sum 41, který stejně jako Avril pochází z kanadské provincie Ontario. Jejich vztah trvá zhruba rok a již delší dobu se spekuluje o chystané svatbě.
Pověsti o těhotenství přinesli paparazziové, na jejichž nejnovějších snímcích se prý pod Avriliinými šaty už zřetelně rýsuje narůstající bříško. Zpěvačka, ani její mluvčí se ke spekulaci zatím nevyjádřili. Jak informuje internetový server viply.de, při společné procházce s Deryckem si však kolemjdoucí všimli, že přestože se k ní partner choval něžně a pozorně, Avril působila poněkud uplakaným dojmem.
"Věříme, že šlo o slzy očekávaného mateřského štěstí," komentuje zdroj výpovědi přítomných svědků.

avril obtěžoval jeden chlapík

31. října 2008 v 22:08 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigne obtěžoval nápadník

Jamesi Speedymu lze vyčítat leccos, jenom ne nedostatek milostné vášně. Zamiloval se totiž do kanadské zpěvačky Avril Lavigne a ani soudní příkaz mu nezabránil, aby svým citům dával průchod.
23. 9. 2004 09:48 - MONTREAL
Zjistil si, kde bydlí rodiče jeho vyvolené, a zahájil obléhání nedobytné tvrze. Posílal prostřednictvím kurýrní služby dopisy, ale nestačilo mu to. "Byly to víno, fotografie, cédéčka a žádosti o setkání," konstatoval státní žalobce.
Nikdo na jeho pokusy nereagoval. Když však jeho aktivita přesáhla únosné meze, rodina hvězdy se obrátila na policii a soud, který mladíkovi zakázal hvězdu obtěžovat. Marně. Následoval přísný úřední zákaz kontaktovat zpěvačku, ale muže brzy opět nachytala hlídka u jejího domu. A tak James Speedy čeká na rozsudek.

Tvrdý zásah

Devatenáctiletá Avril ovšem není žádný andílek. Časopis Blender popsal její incident z New Yorku. V prodejně ji začal urážet jakýsi mladík. Avril neodpověděla, ale zamířila ven z obchodu.
Agresor se vydal za ní a urážel ji dále. Jak to bylo dál, vyprávěla zpěvačka sama: "Co to říkáš, křikla jsem na něho. Jenže on mi nadával dál. Tak jsem ho kopla do rozkroku. Opravdu tvrdě. Pak jsem ho přehodila přes rameno. A on vám letěl na zem. Obvykle takhle problémy neřeším, ale ten den jsem na sobě měla armádní kalhoty a vysoké boty, to mi asi dodalo jistotu."

avril versus britney spears

31. října 2008 v 22:08 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigne kritizovala Britney Spearsovou

Avril Lavigne
Kliknutím fotografii zvětšíte

Kliknutím fotografii zvětšíte

Kanadská zpěvačka Avril Lavigne již poněkolikáté slovně zaútočila na svou pěveckou kolegyni Britney Spearsovou. Devatenáctiletá rockerka vytkla blonďaté zpěvačce, že je pouhým sex symbolem, který nemá s uměleckými hodnotami pranic společného.
13. 7. 2004 14:57 - NEW YORK
Lavigne prohlásila, že se při svých vystoupeních vždy soustředí na své písně. O Spearsové se však domnívá, že jí jde více o šokování a šaškování na scéně než o samotný zpěv.
"Já se na scéně více zabývám představením, kdežto ona zábavou a sexem," prohlásila Avril, kterou odcitoval internetový server Ireland On Line.
"Chce vypadat jako sexuální symbol a předstírá pohlavní styk," dodala kritická Kanaďanka.

Idol Simpsonová

Ačkoliv se Lavigne nesnaží nikoho napodobovat, jejím idolem je popová zpěvačka Jessica Simpsonová, k níž se vyslovuje dalece mírněji. V pořadu televizní stanice MTV jí dokonce složila kompliment.
"Mám ji ráda a už jsem se s ní setkala. Je velmi plachá, milá a hezká," popsala Avril. "Jsem její fanynkou. Kdybych se chtěla někomu podobat, ráda bych byla jako ona," uzavřela Lavigne.

avril neriskuje

31. října 2008 v 22:06 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigneová neriskovala

Avril Lavigneová zpívá na desce i o své lásce.
Avril Lavigneová zpívá na desce i o své lásce. foto: Sony BMG
Když kanadská zpěvačka Avril Lavigneová vydala v roce 2002 debut Let Go a mladí lidé, z nichž někteří ji chápali jako mluvčí teenagerů, si ji zamilovali, přineslo jí to osm nominací na ceny Grammy a čtyři na prestižní ocenění Juno. Celosvětově si album koupilo přes šestnáct miliónů posluchačů a nebylo divu, že následující dílko Under My Skin (2004) bylo úspěšné dřív, než vyšlo.
19. 4. 2007 13:30
Dnes třiadvacetiletá zpěvačka si po něm užívala tři roky slávy. Při tom prý hodně přemýšlela nad tím, jakou podobu novince i sobě dá: zda se stane dospělou ženou, nebo zůstane rebelující punkerkou na kolečkových bruslích s culíky a vykulenými kukadly.
V tomto týdnu vydaná kolekce The Best Damn Thing přináší kompromis. Avril zpívá, jako by právě pod dohledem vzteklého školníka s pásovým oparem vyškobrtala z vrat základní školy. Provokuje telecím hlasem a má tendenci vysmívat se zapeklitým životním situacím. Současně ale vyhlíží jako dospělá holka, která o životě leccos ví a k mládí se vrací jen tak z hecu. Od začátku do konce alba ten rozpor nevyřeší.

Pop s pubertálním punkem

Zvuk kolekce je také kompromisem - mezi důstojným popem a pubertálním punkem. Avril to pořád umí rošťácky rozbalit. Dokáže to v úvodní Girlfriend i třech následujících písničkách. Potom se ale její přístup zlomí. V baladách When You're Gone, Innocence či Keep Holding On, známé z filmu Eragon, je noblesní a zkušená zpěvačka, z jejíhož projevu vyzařuje síla. Projevila ji i v textech: jsou oslavou života člověka, který našel štěstí v partnerovi a vše kolem mu připadá pozitivní.
Na albu se podílelo několik producentů a zvukařů, mimo jiné Deryck Whibley, zpěvák kapely Sum 41 a zpěvaččin přítel. Práce s řádkou spolupracovníků měla přínos v tom, že je album technicky dotažené, zmíněné kompromisy mají suverénní instrumentální, aranžérský i zvukový kabátec a ve výsledku působí svěže.
Ruku na srdce: očekávat od Avril opuštění v minulosti úspěšných výrazových vzorců by bylo naivní. Tím spíš, když se jí, jak je slyšet, riskovat nechtělo.
Avril Lavigne: The Best Damn Thing Sony BMG, 40:27

avrilka pobláznila teeganery

31. října 2008 v 22:05 | pajulka

Syrový punk'n'roll Avril Lavigne zbláznil teenagery

V pátek večer vystoupila v ne zcela zaplněné pražské T-Mobile Areně kanadská rebelka a zástupkyně mladé generace rockových zpěvaček Avril Lavigne.
4. 6. 2005 16:37 - PRAHA
Po vcelku příjemném začátku slovenské poprockové předskupiny P. S. opanovala srdce, těla i hlasivky vesměs mladičkých diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru především pod pódiem. Rodiče některých z nich postávali opodál a výkonu zpěvačky mlčky přihlíželi.
Blonďatá Avril a její čtyřčlenná doprovodná skupina proměnily halu v rozjetý rockový klub. Hudební složka byla syrová, téměř punková a kapela zvládla svou roli se ctí. Netvořili ji žádní instrumentální mistři, ale společné nadšení pro věc znamenalo v jejich případě solidní jistotu.
Hvězdička Avril také není zpěvačka ze sfér extratřídy, ve druhé části koncertu měla výrazné problémy ve vyšších hlasových polohách. Její rozhodující zbraní ovšem byla přirozenost. Žádné pózy, žádná zbytečná slova, jenom punk'n'roll plný obrázků ze života jejího i spřízněné generace.
Začala volnější skladbou Losing Grip a v mžiku získala mladé publikum na svou stranu. Bez výjimky: jistý rozdováděný a očividně šťastný teenager poletoval halou kolem dokola a notoval s Avril vše, co ona na pódiu.
Písničku I'm With You zpívala hala sborem, Avril při ní šetřila hlas. Následně prokázala, že není dobrá pouze v syrových vypalovačkách a s klidem a dech beroucí nevinností rozsvítila zapalovače nad hlavami fanoušků v baladických písních. V půli koncertu odehrála a odzpívala dvě písničky u klavíru, potom se chopila kytary a pomohla kapele.
V programu zazněla také coververze písně skupiny Green Day, American Idiot. Druhá "předělávka" přišla v přídavku. Avril tloukla (trochu těžkopádně) do bicích a kytaristé Evan Taubenfeld a Jesse Colburn se podělili o zpěvy v písničce britských Blur Song 2.
Po druhém přídavku byl konec. Něco málo přes hodinu trvající koncert nabídl podstatné písně z obou zpěvaččiných desek a zanechal v duších jejích příznivců skvělý zážitek. Jinak by se přece nevrhali ke stánkům s jejími plakáty a nekupovali si je do pokojíků na památku.

avril lavigne a její nejštastnější časy

31. října 2008 v 22:04 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigne na můstku k jasnějším časům

Avril Lavigne poslala pražskému publiku písničky skrz černou a fialovou barvu, které její image vévodí. foto: Petr Horník, Právo
/* <![CDATA[ */ fotogallery.fillArray( 0, '', 'http://media.novinky.cz/330/133303-article-xyovl.jpg', 'http://media.novinky.cz/330/133303-gallery-xyovl.jpg', 400, 282, 700, 495, 'Avril Lavigne poslala pražskému publiku písničky skrz černou a fialovou barvu, které její image vévodí.\r\n\r\n','Petr Horník','','Právo','http://www.pravo.cz'); /* ]]> */
/* <![CDATA[ */ fotogallery.init('kultura'); /* ]]> */
Drobná kanadská světlovláska s rudými prameny v hřívě Avril Lavigne tvorbou vydatně snižuje věkový průměr svých fanoušků. Těžko říct, zda je to záměr nebo náhodný důsledek, každopádně na jejím prvním zastavení v Česku před třemi lety to byla pastva pro mladé rockery v telecích létech. V úterý si cestu do pražské O2 Areny našla především prázdninová dítka, jinak základkou povinná. Bylo jich i s doprovodem dobrých deset tisíc.
9. 7. 2008 15:06
Třiadvacetiletá Kanaďanka je si toho vědoma a trochu se v tom plácá. Zatímco u starších písniček z první půlky tohoto desetiletí byl cítit přirozený punkrockový fundament, novější věci jej proměnily ve fialovou žvýkací gumu. Mezi těmito konci se Avril plácala především co do výrazu. Jako by se pořádně nedokázala rozhodnout, zda bude zlobivou dívčinou, na kterou je už ale přece jenom trochu "stará", anebo dospívající manželkou, která dokáže rozparádit o pár bloků vedle bydlící dvanáctiletá dvojčata.
Té druhé pozice se navíc bála, přistupovala k ní opatrně. Na pódiu ji sice v několika skladbách doprovázeli hbitě rázující tanečníci, svobodněji však dýchala bez nich, pouze s chlapskou kapelou za zády a špetkou prvotní syrovosti.
Proto byl koncert spíš jen zhmotněním povinného můstku k příští umělecké poloze zpěvačky, aniž by kdo v hale i na pódiu tušil, jaká vlastně bude. Místy jako by se Avril nudila, a když vykládala, jak je skvělé dělat na pódiu každý večer to, co má ráda (tedy zpívat), znělo to besídkově naučeně.
Začala jako na poslední desce The Best Damn Thing (2007), skladbami Girlfriend a I Can Do Better. Hned poté sáhla pro Complicated z debutu Let Go (2002) a My Happy Ending z kolekce Under My Skin (2004). Většina koncertních skladeb byla ovšem z posledního alba. V přídavku zazněla legendární Sk8er Boi z debutu, která ji druhdy proslavila po celém světě.

Infantilní písně

Avril zpívala nevyrovnaně. Chvíli byla jistá a záživná, jindy zápolila s intonací a zachraňovalo ji, že koncertní set byl veskrze melodický, ať už byly písně podporované kapelou, či stály na zvuku akustických nástrojů nebo piána. Na ně ostatně Avril sama hrála, stejně jako na kytaru a bicí. Pokaždé to byl milý začátečnický výkon, který omlouvá fakt, že zpěvaččiným úkolem bylo především zpívat.
Problém lehce infantilních písní z dosud posledního alba je ten, že jsou stereotypní. V té vlastnosti se většina koncertu topila, což korunoval remix již jednou uvedené písně Girlfriend v přídavku. Přesto bylo zřejmé, že matky a otcové, čekající po závěru koncertu před halou, odváželi domů ratolesti spokojené.

něco o CD avril

31. října 2008 v 22:03 | pajulka |  avril lavigne

Nová CD - Avril Lavigne, Late Of The Pier i Zuzana Novak

foto: NOVINKY/Ondřej Krynek
Událostí tohoto jinak na hudební nosiče chudého týdne je živé DVD Avril Lavigne. Kdo raději indie rock, tomu padnou do noty debutující Late Of The Pier a příznivce world music by mohla zajímat deska hráčky na africkou mbiru Zuzany Novakové.
13. 8. 2008 05:00

Avril Lavigne: The Best Damn Tour (Live In Toronto)


Kdo nestihl pražský koncert Avril Lavigne, nebo kdo si ho chce připomenout, tomu je určen živák, který byl natočen v kanadském Torontu. Protože i když byl natočen za oceánem, měl by být naprosto totožný s nedávným koncertem v Praze.

Záznam je pořízen v HD kvalitě a byl sestříhán z materiálu, který nasnímalo patnáct kamer. Pětasedmdesáti minutový koncert je doplněn několika bonusy.

avril končí sderyckem!!!

31. října 2008 v 22:02 | pajulka |  avril lavigne

Manželství Avril Lavigne je v troskách

Avril Lavigne s manželem
Avril Lavigne s manželem foto: Profimedia
Dva roky - přesně tak dlouho vydrželo Avril Lavigne její manželské štěstí. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka se podle amerického bulváru rozešla se svým chotěm Deryckem Whibleym. Frontman skupiny Sum 41 prý nedokáže rozdýchat, že jeho manželka je v hudební branži slavnější a on stojí v jejím stínu.
14. 10. 2008 15:40 - LOS ANGELES
Problémy začal mít pár letos, kdy Avril vyrazila na světové turné. "Začínali se odcizovat už několik posledních měsíců. Derycka nemotivuje jeho vlastní kariéra, takže jen chlastá a flámuje," uvedl zdroj pro National Enquirer.
Podle zdrojů blízkých zpěvačce už spolu nežijí manželé měsíc. O rozvod zatím ale ještě dvojice nepožádala.
Kanadská rodačka si brala o čtyři roky staršího Whibleyho 15. července 2006.

Charles Andre COMEAU

31. října 2008 v 21:59 | pajulka |  ♥♥♥SIMPLE PLAN´♥♥♥
Charles Andre COMEAU datum narození: 17. září 1979 říká si: Chuck ve skupině: bicí, psaní textů oblíbené barvy: dětsky modrá a růžová oblíbené skupiny: Blink 182, The Beach Boys, Guns and Roses, Good Charlotte, Linkin Park, Sugar Ray oblíbené jídlo: sushi oblíbené filmy: That thing you do, Almost Famous, Americká krása, Návrat do budoucnosti I a II, Menace II society, Chasing Amy oblíbené TV show: The Wonder Years, Seinfeld, Making the band oblíbený boyband: LFO oblíbená videohra: NHL 2001 PS2 oblíbené knihy: Drumming for Drummies, The ICE opinion od ICE-T, Pán Prstenů, cokoliv od M. Kundera oblíbené koncerty: NOFX, Ten Foot Pole, Face to Face, Trigger Happy - Montreal 1994, Pearl Jam and the Doughboys - Montreal 1992, Blink 182 with Unwritten Law - Montreal 1998 oblíbený časopis: Rolling Stone oblíbený herec/herečka: Ben Stiller, Adam Sandler, John Favreau/Katie Holmes kde by chtěl žít: Los Angeles Chuck má rád hip hop a rap ("Strašně miluju hip hop!!! Nelly, Jay-Z, you guys rap!!!!!!!!") před SP: psal pro hudební časopis boxerky, nebo slipy: boxerky oblíbený superhrdina: Batman Chuck nemá žádné domácí zvíře co používá: bubny - OCDP blány bubnů - Evans činely - Zyldjian paličky - Pro-Mark Chuckova mamka mu stále pere prádlo Před každým koncertem si Chuck namaže ruce gelem na vlasy, takže mu paličky nemůžou vypadnout z ruky. Chuck nosí brýle, nebo kontaktní čočky. Když Chuck nebyl ve skupině, chtěl se stát právníkem. Chuck opustil Reset, protože se vždycky hádal s Pierrem (poslechni si "Friend" od Reset) kontakt: chuck@simpleplan.com Comeau + Desrosiers Hlášky: Nemáš absolutně šanci s holkama...všichni jsou pro Marka McGratha!" "U Jay-Zho"-odpovídá na otázku 'kde jsou všechny holky?všechny peníze?' "V Japonsku nám nosili dárky. Budeme se snažit přinýst tenhle nápad dětem v Americe." "Nedostaneš se k praní prádla a tvoje ponožky jsou vždycky špinavý a hrozně smrdí. To je děs." "Četl jsem věci jako 'Doufám, že se zardousíš rozbitým sklem!' YAY! To chci!" Nam (Muchmusic): "Tohle bylo zbrusu nové video.. Chuck: "Je to simple plan ne zbrusu nové!" Nam: Chuck Chuck Chuck... Dlouho jsme tě neviděla! Posledně jsem tě viděla, jak jsi mě ovázal páskou a hodil mě do kumbálu." Chuck: *nervózně se podívá* "Řekl jsem

Sebastien LEFEVBRE

31. října 2008 v 21:57 | pajulka |  ♥♥♥SIMPLE PLAN´♥♥♥
Sebastien LEFEVBRE datum narození: 5. června 1981 říká si: Seb ve skupině: kytara a doprovodný zpěv oblíbená barva: modrá oblíbené skupiny: Green Day, Incubus, Jimmy Eat World, Dashboard Confessional, Zebrahead, GC... oblíbená jídla: sendvič s tuňákem, Fajitas oblíbené filmy: Americká krása, Statečné srdce oblíbené TV show: Family Guy, Simpsonovi oblíbený boyband: 2Gether oblíbené videohry: série Final Fantasy oblíbené knihy: série Harry Potter oblíbený koncert: Warped Tour 1996 oblíbený časopis: jakýkoliv komix oblíbený herec/herečka: Kevin Spacey/stará dáma v The Wedding Singer a Road Trip chtěl by žít: v Disney Worldu Seb si rád dělá z lidí srandu...v dobrým slova smyslu před SP: školník na své střední škole boxerky, nebo slipy: boxerky oblíbený superhrdina: Spiderman Seb namá žádné domácí zvířátko co používá: kytary - ESP zatmění červené záře a ESP zatmění modré záře zesilovače - Framus Dragon struny - Daddario XL-140s lehký vršek, těžký spodek snímače - Seymour Duncan kabely - Planet Waves hudební vlivy: Green Day, Bad Astronaut, Linkin Park, Copeland, Good Charlotte... Seb se učil hrát na kytaru díváním se na Billie Joea z Green Day Seb nemá žádný piercing, má na kotníku vytetované SP Seb je nejmladší v kapele Seb má radost z cizího neštěstí Seb nesnáší horský dráhy Pdle Seba "My Alien" bylo napsáno o jedné Pierrově přítelkyni, která byla opravdu zvláštní Když bylo Sebovi 14, dělal ve sklepě 'věci' se svou přítelkyní... a nějak na to přišel otec té dívky a řekl to Sebově matce. Pak Seb nesměl dlouho chodit s holkama do sklepa. Sebovi vlasy byli jeden čas blonďatý Seb má dvě sestry Seb sebou někdy škube...jako mini záchvat. na rozšířeném cd je obrázek, jak leží na gauči a třese se. kontakt: seb@simpleplan.com Hlášky: Oběma jim nakopu prdel." "Všechno to jsou ty drogy, které bereme!"-na otázku proč jsou tak energičtí "Dítě (angl. kid) pozpátku je čurák (angl. dick)!" "Je tu víra v převtělení a všechno a v každé generaci je nový pavián a pro naši generaci to je Jeff. Jeff je ten pavián." "Přijdu do tvého domu a rozřežu tě!" "Čistil jsem stupidní záchodky na mý stupidní střední škole!" "Jmenuju se Sebastien a hraju v punk rockový kapele Simple Plan." novinář: "Protože jsi nejmladší, znamená to, že si tě hodně dobírají?" Seb: *Trochu se zamyslí a svraští čelo* "Ve skutečnosti, ne!" novinář:"Takže koho si, kluci, rádi dobíráte?" Seb:"Myslím... Vlastně Jeffa, jo." "Pierre je opravdu moje děvka, ne ve skutečnosti jsem jeho, myslím tím, že jsem býval posraným školníkem samozřejmě jsem jeho." "Pierre je můj manžel." "Mohli by mít větší kluby, ale my máme větší koule!!" "Vidíš tu ledničku, ta jde dolů, Vidíš támhle tu studnu, ta jde dolů, Vidíš támhle toho fanouška, ano jde dolů, Vidíš.......tenhle klenutý oblouk za mnou, ten hádej co jde dolů.....vidíš tamtu řadu schodů? ta tam zůstane stát, promiň!" "Dokonce tam byl velký drak, který jedl auta a plival oheň!" "Když na autobusu není žádný vršek - je vítr!" "Jsem celý omámený!" "Nemůžu uvěřit, že jsem snědl celou tu věc!" Výrok z filmu "Je to pravda, Chuckova oblíbená barva je opravdu růžová!" "To je v pohodě" "Ona mě chytla za zadek" "To je skutečný poupátko!" Seb k Pierrovi "On přišel a řekl 'Zdar, jsem Mark McGrath'... a já na to 'ne..fakt?' *smích* "-Seb mluví o setkání s Sugar Ray "Posloucháme všechno!" "FOOD!!!!!"-když se ptali, co si přeje tenhle rok v dopisu Ježíškovi Q: "Jakou barevnou pastelkou by jsi chtěl být a proč?" Seb:"Indigo (tmavý odstín modré-pozn.překl.), protože když hledáš černou pastelku, tak si vezmeš tuhle. Začneš psát a je to modrý. Pak řekneš ZATRACENĚ...BOOYAH!!" Pat:"Sebe!" Seb:"Jak je?" Pat:"Co to děláš?" Seb:"Jen, uh, dávám pásku na všechny svoje věci, takže si to opice může vystavit" "Utíkám pryč. Když se lidi perou, utíkám! Utíkej!" "Jsou tu nějací lidé, co vypadají jako mimozemšťani. Například Jeff. Náš kytarista - vypadá jako mimozemšťan!" "Nejsem míň chlapa,když brečím"-když si nechával dělat tetování "Jestli dneska večer na jevišti umřu, chci, abys věděl, že jsem šukal s tvojí mámou." "Jsme na posraným Novým Zélandě zkurvysyni!" "Tak jsme teď strávili hodinu se stylisty.... a víš oni nás kompletně změnili a víš bylo to fakt těžký, ale tohle je to, co jsme přestali nosit." *ukazuje stejný outfit jako předtím* "Stále máme párty, *šeptá* protože mám narozeniny" "Čekáme na auta. Měli tu být už před 15 minutama...před hodinou a půl" "Takže jako když mi je 80 a jsem vrásčitý. Budu jako co tím sakra SP myslí a pak budu jako ahh jo, vzpomínám si."-dostává 'SP' tetování na nohu "Vylezu ven z auta, pak...oh, chlape, pak mě přejede autobus a umm...Předpokládám, že jsem nezemřel, protože umm jo...dobře čau!" osoba:"Tvoje oči jsou nádherný." Sebastien:"Proč díky, ve skutečnosti děkuju mý mamce, že mi je dala!" "Ahoj, jsem Sebastien a zavazuju Chuckovi botu" "Jsem opravdu vyděšený."-na Supermanově projížďce "Víš co? Možná se staneš svědkem smrti zpěváka a kytaristy Simple Plan."-na Supermanově projížďce "To bylo zasraně úžasný!"-po Supermanově projížďce


diplom pro kil-l

31. října 2008 v 21:39 | pajulka |  diplomy pro Vás