Srpen 2009

Fotky z 5 proti 5

31. srpna 2009 v 12:18 | pajulka |  Ošklivka Katka


Rozhovor s Míšou Horkou 3

31. srpna 2009 v 12:16 | pajulka |  Ošklivka Katka

Michaela Horká: ,Na chlapy mám čas vždycky!´

Čtěte dál v celém článku!

Rozhovor s Míšou Horkou

31. srpna 2009 v 12:12 | pajulka |  Ošklivka Katka

Na obrazovce působí ledově a nepřístupně, ve skutečném životě se však Míša Horká považuje za pravý opak...

Čtěte dál v celém článku!

Miley a Justin...Je opravdu konec???

29. srpna 2009 v 9:55 | pajulka |  Miley Cyrus

STARS: Miley a Justin! Opravdu konec?

STARS: Miley a Justin! Opravdu konec? - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Dojemné zprávy si vyměňuje sriálová Hannah Montana se svým bývalým miláčkem...
Smutnou "slovní kopanou" hraje Miley Cyrus (16) se svým bývalým Justinem Gastonem (21). Seriálová Hannah Montana vztah se svým idolem ukončila letos v červnu po ročním chození. I po rozchodu zůstal pár ve spojení a vypadá to, že ani po několika měsících si nejsou zcela lhostejní.

"Lidé velmi jednoduše zamění hloupost za statečnost!," napsal na Twitteru Justin a Miley na to pohotově reagovala: "Jo. Miluju, když lidi zamění statečnost za psaní hloupých tweetů a snaží se tvářit, jako že se nic nestalo. Bojíš se zamilovat!" Hvězda seriálu Hannah Montana se rozhodně neostýchá!

Jenže! Kdo je tu ten zamilovanější? Minulý týden Miley svému ex napsala spoustu srdceryvných zpráv, jako je tahle: "Dneska jsem chvíli veselá a cvhíli smutná. Veselá protože tě miluju a smutná protože tě nemůžu mít." Jenže jindy měl zlomené srdce zase Justin: "Sedím ve své pohovce a přemýšlím nad tím, proč se mi lidi snažíme předstírat, že všechno je OK, když není. Buďme přirození." A co na to Miley? "Všechno je OK. Fakt! Nemůžu změnit tvojí mysl a tvoje srdce už nepatří mě. Možná jsi to právě ty, kdo předstírá, že je v pořádku!" Tak kdo se v tom má vyznat...

Avril ví,co na sebe

29. srpna 2009 v 9:53 | pajulka |  avril lavigne

FASHION: Avril ví, co na sebe!

Stylové oblečení i na nákupech...

Zdroj: Profimedia.cz

Jednoduše ale trendy. To je heslo, které razí Avril Lavigne. Když zrovna nemá vystoupení a vyráží jen na nákupy, sází na pohodlné sportovní oblečení. A to se s blížícím se školním rokem, bude v lavici hodit i tobě! Nakoukli jsme proto do obchodů a našli kousky ve stylu Avrilky! Mrkni na ně...Sluneční brýle UV 400, 190 Kč, (rrfashion.cz)
Řetízek Beruska Prague Flower, 114 Kč, (skateshop.cz)
Žabky Reef Skinny recife, 240 Kč, (snowboard-zezula.cz)
Tričko Represent Sagrada Familia, 199 Kč, (street-outlet.cz)
Mikina X-Ray Diamand, 950 Kč (skateshop.cz)
Lak na nehty - rudý, 119 Kč, (vse-pro-nehty.cz)
Kalhoty Horsefeathers Shade, 800 Kč, (snowboard-zezula.cz)Demi o popularitě

29. srpna 2009 v 9:42 | pajulka |  Camp rock
Demi Lovato se svojí sestrou Madison

Hollywoodská partička má nový přírůstek! Demi Lovato (16), hvězda z "Camp Rock" a "Sonny Munroe", v současné době patří k těm známým Američankám. Ale přitom se jako hvězda vůbec necítí. A to je určitě spojeno s její minulostí…

 • Girl!:Jaké to je, když najednou patříš k nejoblíbenější partě teenage stars, takže k Miley, Jonas Brothers, Taylor a Seleně…?
  Demi: To mi přijde prostě vtipný (smích).
 • Girl!: Vážně? A proč, prosím tě?
  Demi: Protože se vůbec nesnažíme o to, abychom byli ta "cool" parta. A taky nejsme. Na akce chodíme minimálně, radši jsme doma nebo jdeme do kina na nějaký filmík.
 • Girl!: Tak nám o tom ale přece jen něco pověz. Jaké je například tvé kamarádství se Selenou Gomez?
  Demi: Když jsem spolu, pořád se smějeme. Vždycky přesně víme, jak se ta druhá cítí, a snažíme se pomáhat si, třeba když má jedna z nás trápení s láskou nebo prostě jen špatný den. Klasika, ne?
 • Girl!: A jací jsou Jonas Brothers?
  Demi: Jsou super! Vtipní, zajímaví a opravdoví džentlmeni. Ochraňují mě a dávají mi rady, když mám problémy s klukama.
 • Girl!: Jak poznáš opravdové kamarády od těch falešných, kteří se jen chtějí přiživit na tvé popularitě?

 • Demi: To je jednoduché. Ten, kdo se chce se mnou jen neustále nechávat fotit, a pak mi ani neodpoví na smsku, když nejsem úplně v pohodě, to prostě není kámoš. Navíc si zásadně nechávám kamarády prověřené dobou. To jsou ti praví!
 • Girl!: Dřív jsi neměla vždycky tak super život. Dřív se ti ostatní posmívali, protože jsi měla pár kil navíc. Jak se cítíš teď?
  Demi: Jak kdy. Jsou dny, kdy se necítím jako štíhlá holka, spíš naopak. Dřív jsem byla fakt cvalík. Ale pak jsem vyrostla a zhubla. Můj tip? Prostě se kvůli tomu tolik netrápit! Tohle vlastně dokola opakuju i svojí mladší ségře.
 • Girl!: Proč? Ona je teď v podobné situaci?
  Demi: Bojuje s tím samým jako já tenkrát, takže vím přes ně, jak se cítí a jak moc to může ovlivňit její život. Ale nestojí to za to!
Girl!: Takže ji před tím chráníš?
Demi: Snažím se Madison vsugerovat, že je ta nejkrásnější na světě a musí si sama sebe vážit! Je to moje sestřička, takže se třeba přetrhnu, jen aby neprožívala stejný nerváky jako já. A vy, holky, to taky zbytečně neřešte, jo?

Za co může rozvod???

29. srpna 2009 v 9:37 | pajulka |  ♥♥♥Lukáš Hejlík♥♥♥
Za rozvod Hejlíka může nevěra: Herec si našel jinou! Máme foto!

Za rozvod Hejlíka může nevěra: Herec si našel jinou! Máme foto!

Pohledný Lukáš Hejlík neustál nápor fanynek a do jedné z nich se bezhlavě zamiloval!

Ano, je to tak. Herec Lukáš Hejlík, který před nedávnem dal jistou naději všem svým fanynkám, když oznámil svůj rozvod s manželkou, je zase zadaný! Zamiloval se do půvabné blondýnky s pihou, ale zatím nechce, aby se o tom psalo. To ona je totiž zřejmě důvod, proč Hejlík opustil svou rodinu a zničil vše, co celá léta budoval.

Lukáš se svou vyvolenou dorazil minulý týden do Prahy, kam původně přijel na kamerové zkoušky České televize. Když už ale byli v centru, zastavili se ještě na večírek televize Prima, kde si ovšem kvůli novinářům od sebe zachovávali odstup. Naplno své vášně pustili až o víkendu na Hip Hop kempu u Hradce Králové, kde se zpravidla bulvární novináři nevyskytují. A to stálo zato!
Nehli se od sebe ani na krok. Vodili se za ruce, pořád se líbali, objímali, nebo se drželi za zadečky. Chovali se k sobě velmi důvěrně, takže bylo jasné, že spolu nechodí týden, ale dlouhé měsíce. Evidentně mezi nimi není ani špetka ostychu. Takže Lukáše sice může rozchod s manželkou mrzet, ale evidentně už ho tolik nebolí, jak médiím tvrdí. A my se nedivíme. Tohle je totiž nebezpečně sexy záplata!

ZDROJ:TADY

Od Romana

29. srpna 2009 v 9:34 | pajulka |  diplomky pro měěě

Mojky botky

27. srpna 2009 v 20:07 | pajulka |  ♥♥cOnVeRsKY♥♥
Tak Vám sem teda hodím i ty druhý i když to už nejsou conversky ae to nevadí


Vysoká návštěvnost blogu

25. srpna 2009 v 20:28 | pajulka |  zajímavé
Websurf.cz - reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti zdarma

Poznávačka za diplomek

21. srpna 2009 v 17:30 | pajulka |  soutěžě


Za diplomek jakej chcete :)

Plenky nepotřebujeme!!!

21. srpna 2009 v 17:03 | pajulka |  ♥♥♥Lukáš Hejlík♥♥♥

Herec Hejlík z Ošklivky Katky: Plenky? Ty nepotřebujeme

velikost textu:
//<![CDATA[ Misc.createSwitch("zoom", [["azoom-1", "zoom1"], ["azoom-2", "zoom2"], ["azoom-3", "zoom3"]], [Storage.data, "zoom"]); //]]>
26. června 2008 14:22
Do pořadu Na skok zavítali herci ze seriálu Ošklivka Katka - Michal Zelenka a Lukáš Hejlík, který vyprávěl o svém netradičním způsobu života.
Hejlík a Zelenka z Ošklivky Katkyfoto: iDNES.cz
Hejlík a Zelenka z Ošklivky Katky
. Přehraj video
Herec žije s rodinou na farmě u Brna a jeho skutečný život má pramálo společného s tím, který žije seriálový Tomáš Meduna. "Je to taková chalupa s velkými pozemky, máme tam ovečky a děláme zdravé potraviny," popisuje skromně svoje atypické bydliště. "Takhle jsme si to s manželkou vysnili," dodává herec, který kdysi žil bouřlivým životem. Zklidnění přišlo až se založením rodiny.
//<![CDATA[ Misc.videoFLV({ data: "http://servis.idnes.cz/stream/flv/data.asp?idvideo=V080624_171822_tv_zpravy_jda&idostrova=cas&idrubriky=lidicky&idclanku=A080626_142225_lidicky_ved", width: 460, height: 388, image: "http://i.idnes.cz/08/063/gal/JDA23f68a_Na_skok_Hejlik_Zelenka.jpg" }); //]]>
Že se u Hejlíkových žije skutečně netradičně, dokládá tzv. bezplenková metoda, tedy přirozená hygienická péče o miminko, která se praktikuje nejen v zemích třetího světa. "Dítě je schopné se naučit a reagovat od dvou nebo tří týdnů na zvukové signály, které vydáváme. Naučí se zvuk na kakání, na čurání a on si to pak pamatuje," vysvětluje hlavní hrdina Ošklivky Katka.
V pořadu Na skok přišla řeč i na samotný seriál, který se těší stále větší oblibě. Pánové mimo jiné chválili oblečení svých kolegyň, které je podle nich naprosto bezchybné.

starší článek

21. srpna 2009 v 17:00 | pajulka |  ♥♥♥Lukáš Hejlík♥♥♥

Lukáš Hejlík z Ošklivky Katky se rozešel s manželkou

18. srpna 2009 9:50
Herec Lukáš Hejlík se rozešel s manželkou Veronikou. K odloučení páru, který spolu vychovává téměř tříletou dcerou Klárku, došlo už před několika měsíci. "Manželka se odstěhovala už před pěti měsíci," řekl iDNES.cz Hejlík.
Lukáš Hejlík s kolegyní Kateřinou Janečkovou ze seriálu Ošklivka Katkafoto: Marek Navrátil
Lukáš Hejlík s kolegyní Kateřinou Janečkovou ze seriálu Ošklivka Katka
Lukáš Hejlík a Agáta Hanychová v seriálu Ošklivka KatkaLukáš Hejlík s kolegyní Kateřinou Janečkovou ze seriálu Ošklivka KatkaPetr Šiška a Lukáš HejlíkLukáš Hejlík jako potulný rytířShow moderoval Lukáš Hejlík. Prohlédni fotky
Hejlíkovým bydlištěm je rozlehlá farma v Říčkách u Brna, kterou si s manželkou před lety vysnil. Nyní tady pobývá sám a střídavě pečuje o malou dceru.
O důvodech rozchodu se mu nemluví dvakrát lehce. "Na vině je zřejmě jisté odcizení zaviněné prací," přiznal s jistou lítostí v hlase.
Jak hodlá v celé věci postupovat dál a případně zachránit manželství, nechtěl uvést. "Prioritou je vyjasnění věcí souvisejících s naším majetkem," přistupuje k věci prakticky.
Devětadvacetiletý Lukáš Hejlík pochází ze severočeského Mostu, stálé angažmá má v Městském divadle v Brně, kam se vrací po divadelních prázdninách.
Lukáš Hejlík a Agáta Hanychová v seriálu Ošklivka Katka
Lukáš Hejlík a Agáta Hanychová v seriálu Ošklivka Katka
Na filmovém plátně debutoval před dvěma lety v ne příliš úspěšném filmu Crash Road, v němž si například zahrála i modelka Agáta Hanychová. Na Primě se zviditelnil jako Tomáš Meduna v seriálu Ošklivka Katka a poté jako moderátor pořadu Vím, cos dělal v pátek.

Rozchod stále bolí

21. srpna 2009 v 16:58 | pajulka |  ♥♥♥Lukáš Hejlík♥♥♥

Lukáš Hejlík: Rozchod stále bolí!

Seriálového krasavce Lukáše Hejlíka (29) rozchod s manželkou Veronikou pořádně sebral! "Není mi z toho dobře. Snažím se teď soustředit hlavně na dcerku. Trávím s ní, co nejvíce času," svěřil Blesku Hejlík.

"Bojuju, jak se dá. Drží mě nad vodou hlavně práce. Pořád přemýšlím, proč se nám to nepovedlo a snažím se s tím vyrovnat," přiznal smutně herec. Fakt, že bude dcera Klárka (2,5) vyrůstat v neúplné rodině herce velmi trápí. "Je ještě tak malinkatá," řekl téměř plačky a spíše pro sebe.

Co nového u Ošklivky Katky

21. srpna 2009 v 16:42 | pajulka |  Ošklivka Katka
Gábinu jsme přistihli na party seriálu Ošklivka Katka v Havana baru, kde protagonisté slavili 200 dní natáčení. Nechyběla hlavní hrdinka Katka, kterou hraje Kateřina Janečková. "Měla jsem jenom devět dní dovolené, ale s přítelem jsme si to skvěle užili. Cestovali jsme po Čechách, navštěvovali kamarády, bylo to moc fajn," řekla Katka.
Fešák Lukáš Hejlík se nám přiznal, že mu dělá moc dobře být slavný, Hanka Křížková a Viola Ottová prozradily, že se někdy po ránu při pohledu na sebe do zrcadla leknou, čokoládová Nancy všem představovala svou exotickou kamarádku a Lucie Zedníčková se neustále tulila ke svému mladému milenci Petru Štěpánovi, jenž v seriálu hraje jednu z hlavních rolí. Zpěvačka Olga Lounová přišla rovnou od kadeřnice, a tak všichni obdivovali její nový účes se šikmou ofinou. (mr)

Krasavec Hejlík se rozvádí! Čeká ho bitva o majetek?!

21. srpna 2009 v 16:40 | pajulka

Krasavec Hejlík se rozvádí! Čeká ho bitva o majetek?!

Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík
Hejlík Lukáš

Dnes 14:00
Hvězda seriálu Ošklivka Katka Lukáš Hejlík (29) před několika dny přiznal, že se rozvádí. Hlavním důvodem je prý vzájemné odcizení způsobené prací.

"Manželka s dcerou se ode mne před pěti měsíci odstěhovaly. Důvodem rozpadu našeho manželství je vzájemné odcizení způsobené prací," řekl Super.cz Hejlík. "Teď je pro nás prioritní klidné rozdělení majetku," dodává Lukáš, který společně se ženou vybudoval nedaleko Brna biofarmu, kde pěstuje zeleninu a chová kozy a ovce.

Herec se s manželkou Veronikou předběžně dohodl na střídavé péči dcery Klárky.

"Prázdniny jsme si s dcerou moc užili, hodně jsme objížděli hrady nebo byli na naší farmě," říká krasavec ze seriálu Ošklivka Katka, kde mu jako majiteli oděvní firmy Tomáši Medunovi padaly k nohám všechny krásky.

"Takovéhle věci se dějí jenom v seriálu," směje se Lukáš, který se překvapivě objevil na party obchodu Faith. "Na večírky chodím málo, ale když mám cestu do Prahy a zrovna mě někdo pozve, tak rád zajdu. Dnes jsem v Praze kvůli kamerovým zkouškám na jeden seriál pro Českou televizi, který by se měl točit u Brna, což by mi vyhovovalo," prozrazuje herec, jenž by to měl z Říček u Brna kousek. (mr)

Hejlík z Ošklivky je sexy chlap! Nenechte si ujít reportáž Super.cz!


Lukáš se rozvádí

21. srpna 2009 v 16:39 | pajulka |  ♥♥♥Lukáš Hejlík♥♥♥

Seriálový krasavec Hejlík: Rozchod s manželkou!

O čem píše dnešní bulvár?
18. 8. 2009 11:00
Hvězda ze seriálu Ošklivka Katka Lukáš Hejlík (29) je volný. Přiznal, že se rozešel s manželkou Veronikou, s níž má Klárku (2,5). "Už pět měsíců spolu nežijeme," svěřil Blesk.cz. Důvod? Je jich prý víc včetně jeho pracovního zaneprázdnění.

"Pět měsíců jsem čekal, zda se situace nějak vyvine, změní, zlepší. Ale nestalo se tak. Nechci to rozebírat a na někoho svádět vinu. Jisté je, že v tom sehrála roli i moje práce, když jsem dojížděl na natáčení seriálu Ošklivka Katka," řekl Blesk.cz Hejlík. "V současné době řešíme, jak to bude dál i po právní stránce. Musíme si uspořádat majetkové vyrovnání," dodal.

Lukáš si s manželkou pořídil usedlost u Brna a propagoval zdravý životní styl a bio hospodaření. Zároveň ale kvůli práci s rodinou netrávil mnoho času.

Manželé naštěstí byli schopni dohodnout se aspoň na péči o malou dceru. "To funguje a Klárce se teď věnuji mnohem víc než dřív. Jsem s ní celé dny," upřesnil Hejlík.

Ashley v radiu Disney

20. srpna 2009 v 9:26 | pajulka |  ashley tisdale
ZDROJ:ashleytisdale.com

Miley-fotečky

18. srpna 2009 v 14:07 | pajulka |  Miley Cyrus
ZDROJ:americacelebrits.blog.cz