Září 2009

SRY

29. září 2009 v 14:50 | pajulka |  dopísky pro vás
Aaa sry ae nějak nestíhám musim se (m)učit a (m)učit...Ae to vy všichni víte.....Někdy když se najde čas tak se sem podívám ae většinou nic nepřidávám snad se to změní :)


Stařší rozhovor s Lukášem

22. září 2009 v 19:09 | pajulka |  ♥♥♥Lukáš Hejlík♥♥♥

Nejdříve dobrá zpráva: LUKÁŠ HEJLÍK neboli Tomáš Meduna z Ošklivky Katky je ve skutečnosti ještě hezčí, chytřejší a milejší než na obrazovce. A ta špatná: je zadaný… Ráno dá pusu ženě Veronice a dceři Klárce, zkontroluje ovce za chalupou a vyrazí směr Praha.
* MÁTE NĚCO SPOLEČNÉHO SE SERIÁLOVÝM TOMÁŠEM MEDUNOU?
Svou minulost. Dřív jsem dost flámoval a kroužil kolem holek, bylo to divoký. Teď jsem rád, že to mám za sebou, aspoň už není důvod se k tomu vracet. V roli Tomáše mám ale na co vzpomínat. Můj uvědomělý obrat přišel až po etapě, kdy jsem se mu podobal.
* PRÝ JSTE POŘÁDAL I HIP HOP KEMPY…
Do hip hopu jsem se zažral ve třinácti. Dali jsme s kamarády dohromady časopis BBARÁK v době, kdy ještě nikdo netušil, co hip hop je. Šlo na to kapesný, bylo to dost drsný a vlastně dnes, kdy to začíná, blbě řečeno, něco vynášet, jsem z toho utekl. Už bych to nestíhal.
* PROZRAĎTE, JAKÁ JE EROTIKA, BYŤ JEN V NÁZNAKU, PŘED KAMEROU?
Vždycky se snažím s partnerkami domluvit něco originálnějšího, než aby tam byl jen polibek a pak jsme klesli v objetí do peřin. Je samozřejmé, že si té, se kterou podle scénáře "posteluju", jako ženy všímám.
* ŽÁRLÍ VAŠE ŽENA NA HERECKÉ PARTNERKY?
Nemá proč. Dnes už nezvlčím, vím, kde je pro mě doma, a nechci o to přijít. Každopádně erotické scény beru jako součást hereckého řemesla.
* JAK SE VÁM ZAMLOUVÁ PŘEDSTAVITELKA OŠKLIVKY KATKY?
Katka Janečková (Bertoldová) má vysloveně "játro na komiku", to se člověk na ni někdy jen kouká a nestačí se divit. Seriál samotný je taková moderní pohádka o popelce Katce a já jsem ten princ, který v ní nakonec objeví poklad. Právě ten tušený dobrý konec a absence nerváků můžou být devízou pro diváky, kteří si chtějí odpočinout od problémů.
* A CO VAŠE POHÁDKA? KDE JSTE POTKAL HEREČKU Z NITRY VERONIKU?
Na recitační soutěži Poděbradské dny poezie. To jsem byl ještě "úletář". Dodnes mi připomíná, že před ní jsem tam poznal několik jejích kamarádek Slovenek. Ale právě ona mě dostala, zkrotila a přesvědčila, že by bylo dobré přestat šílet.
* TO VÁM ŘEKLA HNED V TĚCH PODĚBRADECH A UŽ S VÁMI ZŮSTALA?
Takový fofr to nebyl. Jezdil jsem za ní na Slovensko a když byl jednou se mnou režisér Černín, viděl ji hrát a řekl jí: "Když se naučíš česky, dám ti Maryšu v Opavě." Tak se naučila, dostala ji a po ní i jiné velké role.
* A PAK BYLA SVATBA…
V kostele. Já věřící nejsem, ale moje žena je křesťanka, proto jsem chodil coby bezvěrec na "přípravu" a pak jsem opravdu začal o víře konečně trochu seriózně uvažovat. Nějakou etickou věrouku v sobě mám, vykolíkuju si mezníky, a těch se držím.
* PŘEMÝŠLÍTE O TOM, JAK VYCHOVÁVAT DCERU?
Ano, zvolili jsme si možná těžší způsoby, například "bezplenkovou metodu", kdy dítě od narození učíte čůrat a kakat na zvukový signál, a nenutíte ho to dělat do plen, abyste ho to potom pracně, vlastně proti jeho vůli, zase odnaučovali. Taky nás oslovila kniha Respektovat a být respektován, která popírá autoritativní přístupy rodičů, na nichž jsme všichni vyrostli. Jsem rád, že se o to moje manželka zajímá a snaží se pro Klárku vytvořit nejpříjemnější podmínky, ač si možná přitom odpírá svoje vlastní pohodlí. Takže i ta výchova, stejně jako celý život a princip přebývání v tomhle šílenství, se kloní k "přírodní cestě". Říkejme jí klidně bio, když je to teď módní…(smích)
* KDE JSTE PŘIŠEL K OVCÍM?
Adoptovali jsme je od známých, kteří se jich chtěli zbavit. Máme čtyři, berana-šampiona a osm malých. Založili jsme se ženou biofarmu, takže je chováme na maso. Pro kozí mlíko si chodíme k panu Sedlákovi, takže vyrábím také kefír, jogurt, sýry a tvaroh. Pěstujeme si zeleninu bez hnojiv, žena peče chleba a teď chce vyrábět i rostlinné mléko. Obejdeme se i bez televize. To je asi tak celý výčet šíleností, ze kterých máme neobyčejnou radost.
* CO SI MYSLÍTE O ŽENÁCH, KTERÉ DOKÁŽOU ZA OBLEČENÍ UTRATIT I POSLEDNÍ KORUNU?
Na rozdíl od mnoha mužů je chápu. Sám jsem byl kdysi schopný radši nejíst, hlavně že jsem si koupil oblečení. Později se to otočilo a místo abych si pořídil něco na sebe, jsem si začal kupovat knížky.
* A JAK JSTE NA TOM DNES?
Co se týká knížek, těch mám doma přes pět tisíc. Kdybych měl vybrat jednoho autora, doporučil bych tvorbu Itala Alessandra Baricca. A co já a oblečení? Pomalu začínám souhlasit s názorem, že Češi by se měli polepšit v úpravě zevnějšku a trochu do sebe investovat.
"Dřív jsem hodně flámoval a kroužil kolem holek, bylo to divoký..."

Obrázky vlastní výroba :)

14. září 2009 v 17:40 | pajulka |  obrázky

Co jí to asi šeptá do ouška??? :)


krásná photečka :)


Katka a Tomáš v ♥

14. září 2009 v 17:26 | pajulka |  Ošklivka Katka

Kamarádství Ash a Miley

13. září 2009 v 19:30 | pajulka |  ashley tisdale

STARS: Ashley Tisdale - "Miley Cyrus je velkej člověk!"

STARS: Ashley Tisdale -
Zdroj: Profimedia.cz
Důvěrně o přátelství se seriálovou Hannou Montanou...
Velký věkový rozdíl není vůbec překážkou pro dobré přátelství! A Ashley Tisdale (24) a Miley Cyrus (16) jsou toho důkazem! Přestože je od sebe dělí osm let, holky si maximálně rozumí a skvěle se doplňují.

Ashley kdysi prohlásila, že se raději kamarádí s klukama, teď ale říká: "Myslím, že je důležité mít nějakou kámošku!" Proč? "Kluci jsou totiž hrozně přelétaví. Přijdou a hned zase odejdou," svěřila filmová Sharpay s tím, že kluci se prostě nechtějí vázat.

"Je naprosto skvělý mít někoho, kdo tě podpoří ve všem, co chceš dělat a hlavně někoho, komu můžeš totálně věřit," prozradila ještě Ashley. A právě takový vztah má s Miley. Takže jsou v neustálém kontaktu, volají si a vyráží za zábavou. "Miluju nakupování, ze všeho nejvíc zbožňuju peněženky a sluneční brýle. Ale na co jsem opravdu úchylná jsou tašky od Balenciaga nebo Givenchy," prozradila Ash a dodala, že kdykoliv mají s Miley volno, berou nákupní centra útokem.

A jaká je podle Ashley Miley Cyrus? "Je to opravdové zlatíčko! To největší zlatíčko! Je to někdo, kdo stojí při mě, ale přitom zůstává sama sebou. Navíc úspěch, který teď Miley prožívá jí vůbec nezměnil. Je pořád stejná, stojí nohama pevně na zemi a má velké štěstí, že její rodina ji hodně podporuje," svěřila Ashley a na závěr dodala: "Vždycky budu poslouchat její názory. Miley je opravdu velkej člověk!"

Rozvod nesmí ublížit naší dceři

13. září 2009 v 18:58 | pajulka |  ♥♥♥Lukáš Hejlík♥♥♥

Lukáš Hejlík: Rozvod nesmí ublížit naší dceři

S Lukášem Hejlíkem jsme si povídali na večírku, kde se slavil rok působení módní značky Faith na českém trhu.
S Lukášem Hejlíkem jsme si povídali na večírku, kde se slavil rok působení módní značky Faith na českém trhu.
//<![CDATA[ var galleryData = [ {big: {url :"http://media.super.cz/749/137495-600x450-lt3qk.jpg"}, small: {url: "http://media.super.cz/749/137495-100x75-lt3qk.jpg"}, alt: "S Lukášem Hejlíkem jsme si povídali na večírku, kde se slavil rok působení módní značky Faith na českém trhu.", description: "S Lukášem Hejlíkem jsme si povídali na večírku, kde se slavil rok působení módní značky Faith na českém trhu."} , {big: {url :"http://media.super.cz/749/137496-600x450-rz29y.jpg"}, small: {url: "http://media.super.cz/749/137496-100x75-rz29y.jpg"}, alt: "Stal se známým díky seriálu Ošklivka Katka. Lukášovo manželství ale jeho pracovní nasazení nevydrželo.", description: "Stal se známým díky seriálu Ošklivka Katka. Lukášovo manželství ale jeho pracovní nasazení nevydrželo."} , {big: {url :"http://media.super.cz/749/137497-600x450-0y5pr.jpg"}, small: {url: "http://media.super.cz/749/137497-100x75-0y5pr.jpg"}, alt: "Seriál Ošklivka Katka na Primě skončil. Nyní se Lukáš Hejlík připravuje na projekt České televize.", description: "Seriál Ošklivka Katka na Primě skončil. Nyní se Lukáš Hejlík připravuje na projekt České televize."} ]; SZN.LightBox.SuperOptObj.anchorageOpt.elmId = 'photos'; var g = new SZN.LightBox(galleryData, SZN.LightBox.SuperOptObj); g.bindAnchors(SZN.gEl('photolist')); g.bindElement(SZN.gEl('textLinkOpenGallery'), 0); g.bindElement(SZN.gEl('photo-img'), 0); //]]>

Seriálový krasavec Lukáš Hejlík (29) se stal jednou z hlavních hvězd večírku butiku Faith. Přestože herec rozdával úsměvy na všechny strany, bylo zřejmé, že se uvnitř trápí myšlenkami na rozvod s manželkou Veronikou.

Lukáši, stačí na vás jen pohlédnout a je jasné, že jste velkým fanouškem značky Faith Connexion...
To bych úplně neřekl. Patřím do téhle společnosti tak nějak napůl. Kdybych nedělal seriál Ošklivka Katka, tak bych se do tohoto světa snad ani netlačil. Na druhé straně jsem velmi rád přijal pozvání spolumajitele Vlasty Hájka na večírek. Řekl bych to asi tak. Tahle značka se mi líbí, měl jsem čas, byl jsem v Praze a z toho vyplývá moje přítomnost na akci.

Takže vaše skříň není plná modelů této značky?
Mám všehovšudy dva kousky z tohoto butiku. Rozhodně nejsem vlajková loď. Co se týká této značkové a cenové úrovně, tak to moc neřeším.

Existuje nějaké oblečení, na kterém ujíždíte?
Vždycky jsem obdivoval kamarády, kteří měli obrovskou sbírku tenisek. Mám jednoho kámoše, který má šedesát osm párů těchto bot a některý ještě ani nikdy neměl na sobě. Já tyhle věci ale tolik neprožívám. Sbírám spíš knížky a starý věci.

Dopustil jste se někdy módního výstřelku?
Před více než deseti lety jsem si nechal v optice nasadit do ­dioptrických brýlí modrá skla. Teď už to nezní příliš exoticky, ale dřív takové brýle měl maximálně Petr Janda z Olympiku. Pamatuju si, že na mě lidi koukali jako na blázna a skončilo to tak, že o tři roky ­později podobné brýle začali prodávat Vietnamci v tržnicích a stal se z toho obrovskej módní hit.

Opusťme svět módy a přejděme k aktuálním věcem. V současné době se v médiích propírá váš rozvod s manželkou Veronikou. Jak toto období prožíváte?
Není to čerstvá záležitost. Trvá to už dlouho. Troufám si říct, že za rozpad našeho vztahu může hlavně moje práce a časové zaneprázdnění.

Dokážete se se ženou domluvit, nebo mezi vámi probíhá "válka Roseových"?
Oba jsme v pohodě. Nejdůležitější je, že rozpad našeho vztahu neovlivňuje vztah k naší dcerce Klárce.

Už jste se dohodli, jak vyřešíte péči o vaši dvaapůlroční dcerku?

Já se snažím dělat to, aby poslední události měly na naši malou co nejmenší vliv. Jak to všechno dopadne, ukáže čas.

(plk, Spy)

Smajlík Miley

9. září 2009 v 20:12 | pajulka |  Miley Cyrus

STARS: "Smajlík" Miley

STARS:

Taky ujíždíš na seriálech a klipech s oblíbenou, usměvavou teenage star Miley Cyrus? My teda jo, a proto jsme se rozhodli pro tebe Miley pěkně dopodrobna vyzpovídat. Chceš se dozvědět něco víc o jejích snech, přáních a názorech? Tak čti dál a mrkej, co na sebe Miley speciálně pro Girl! práskla...

Girl!: Jaký je tvůj život hvězdy?
Miley: Strašně moc se toho změnilo! Před pár lety jsem ještě žila na naší farmě v Tennessee a najednou jsem v Los Angeles. Prostě úplně jinej život!
Girl!: Představovala sis to takhle někdy dřív?
Miley: Absolutně, a je to dokonce ještě lepší než mé představy. Jsem fakt maximálně šťastná! Nebo ti tak nepřipadám?
Girl!: To jo, ale nepůsobíš dojmem, že bys to nějak prožívala a byla třeba namyšlená...
Miley: Myslím, že jsem zůstala skromná, to je fakt. Můžeš se totiž z těch výšin dostat klidně z minuty na minutu až na samé dno. To si vždycky říkám. Všeho, co zrovna teď mám a prožívám, si proto moc vážím.
Girl!: Se svou hudbou k "Hannah Montana" vyděláváš dost slušné peníze, viď?
Miley: Asi jo, ale tyhle věci hlídá moje mamka a já vlastně ani nemám tušení, jestli je to až tak super, jak říkáte! (smích)
Girl!: Teď je ti 16 let. Co si myslíš, že budeš dělat tak za deset let?
Miley: Doufám, že budu dělat podobné věci jako teď! Možná se vrhnu na produkci filmů a budu pomáhat mladým hercům. Žiju svůj vlastní sen a ráda bych pomohla i jiným talentovaným teenagerům. Chci jim dát taky šanci, aby si plnili sny. To by mě fakt moc bavilo!

Specialitky o Miley

• pořád se směje a má šíleně nakažlivý smích
• na své první album "Breakout" si napsala skoro všechny písně sama. Prostě talent!
• na své songy je pyšná a jaké jsou její nejoblíbenější? "7 Things" a "Fly On The Wall"
• vlastní skladby si píše už od šesti let, kdy zvládla hru na kytaru
• moc ráda poslouchá rockové skupiny - nejvíc fandí Killers
• nedávno se stala pyšnou majitelkou řidičského průkazu, dostala staré auto po své mamce a řekla: "Je to Porsche, takže to jde.":-)

Girl!: Jsi opravdová teen star, stejně tak jako kdysi Britney Spears. Co říkáš na její kariéru?
Miley: Je úžasně talentovaná a její comeback je neuvěřitelný! Ale taky se dostala na to dno, o kterém jsem mluvila před chvílí. Jenže se z něj zase dokázala vyhrabat zpátky. Obdivuju ji! Musí mít fakt děsně pevnou vůli!
Girl!: Máš vlastní stylisty?
Miley: Ne, oblíkám si vždycky to, co se líbí mně. Často to vypadá dobře, ale kolikrát bohužel taky ne. Každopádně mám ráda pestré barvy! A miluju fintění - hezké botičky, šatičky a tak dále. Jo a pozor, holky! Právě pracuju na své první vlastní módní kolekci! Kéž by se vám líbila!

Medailonek

jméno: Destiny Hope Cyrus
datum narození: 23. 11. 1992
místo narození: Nashville, Tennessee, USA
znamení zvěrokruhu: Střelec
výška: 164 cm
profese: herečka, zpěvačka, textařka, plánuje i moderování
sourozenci: dva nevlastní bratři Christopher Cody a Trace Cyrus, nevlastní sestra Brandi, mladší bratr Braison a mladší sestra Noah
zajímavosti: se svou rodinou chodí pravidelně do kostela, na přání Obamových dcer, které jí fandí, je navštívila v Bílé domě, trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce)
Girl!: Bereš si na své cesty po světě, kterých je tolik, něco speciálního?
Miley: Hodně fotek svojí rodinky a kámošů! Taky často videochatuju, protože cestování je sice bezva, ale vleče se to:-)
Girl!: Na Youtube jsem našla tvoje fotky s kámoškou Mandy…
Miley: Jo, to je vtipný. Zbláznily jsme se do toho. S Mandy jsme na Youtube daly všechna naše videa. Někdy si říkám, co jsme to tehdy mlely za blbosti! Ale to je fuk, stejně to tam n necháváme.

Chceš vidět ulítlou Miley & Mandy show? Jdi na: Miley řádí s kámoškou Mandy!

ZDROJ:bravogirl.cz


Avril

5. září 2009 v 20:50 | pajulka |  avril lavigne
Avril Lavigne

Miley

5. září 2009 v 20:49 | pajulka |  Miley Cyrus

jmenovka blogu

5. září 2009 v 20:48 | pajulka |  animace

Moje jmenovky

5. září 2009 v 20:43 | pajulka |  animace


Animačka

4. září 2009 v 14:35 | pajulka |  vanessa hudgens
Naučila jsem se dělat animace tak tady jedna je: