Březen 2010

Deuce Bigalow:Evropský gigolo

7. března 2010 v 14:50 | pajulka |  filmečky♥♥♥
všechny plakáty (2)

Deuce Bigalow: Evropský gigolo/ Evropský gigoloDeuce Bigalow: Európsky gigolo
Deuce Bigalow: European Gigolo

Komedie
USA, 2005, 80 min


Režie: Mike Bigelow
Hrají: Rob Schneider, Eddie Griffin, Jeroen Krabbé, Rachel Stevens, Til Schweiger, Oded Fehr, Norm Macdonald, Alex Dimitriades, Bobbi Sue Luther, Adam Sandler, Wes Takahashi, Hanna Verboom, Kelly Brook, Chantal Janzen, Fred Armisen, Carlos PonceČistič akvárií Deuce Bigalow je neúspěšná nicka, která si o penězích a krásných ženách může nanejvýš tak nechávat v noci zdát. Jeho veliká šance přijde, když jej exotický frajer Antoine, který si vlastním tělem vydělává na velmi slušné živobytí, nechá po dobu své "služební cesty" hlídat svůj dům a starat se o rybičky. Deuce v přepychové vile samozřejmě co nevidět nadělá nepěknou spoušť, a musí tedy bleskově najít způsob, jak vydělat peníze na rekonstrukci. Jinak jej po Antoinově návratu čeká nepěkný osud. Pomocnou ruku mu podá pasák T. J., který mu nabídne, aby se stal dalším hřebcem z jeho stáje gigolů. Deuce po krátkém váhání souhlasí, ale ještě netuší, s jak svéráznou sbírkou klientek bude mít co do činění...

Joe Jonas přišel o roli!

7. března 2010 v 14:05 | pajulka |  Jonas Brothers

Joe Jonas přišel o roli!

STAR: Joe Jonas přišel o roli! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Skvělou nabídku dostal nedávno Joe Jonas z kapely Jonas Brothers. Proč ji nevyužil?
Ken Olin, producent slavného seriálu Brothers & Sisters, nabídl Joeovi (20) super roli Tommyho s tím, že Joe by se zatím objevil jen v několika epizodách seriálu a pokud by se u diváků osvědčil, zůstal by déle!

Při kamerových zkouškách ale došlo mezi Joem a Kenem Olinem k nečekané roztržce, a přesotže "kamerovky" dopadly skvěle, Joe dostal padáka!

Co se mezi prostředním z bratrů Jonasových a zkušeným producentem událo, se nám zjistit nepodařilo! Zcela zřejmé už ale je, že Joa v roli Tommyho nahradí Cody Longo (21), který hrál například ve filmu Fame nebo v seriálu Medium.

Ke$ha boduje!

7. března 2010 v 13:28 | pajulka |  Ke$ha

Ke$ha boduje!

STAR: Ke$ha boduje! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Ještě před pár měsíci byla Ke$ha úplně nenápadnou holkou, která zveřejňovala svoje songy akorát tak na internetu!

Teď je z ní megastar a dokazuje to i magazín Bilboard, v němž se se objevují jen ti nejlepší z nejlepších! A právě Ke$ha je na titulce jeho posledního vydání!

Může za to hit Tik Tok, který se v žebříčku Bilboard Hot 100 držel devět týdnů, což se nikomu nepovedlo od roku 1977.

Ke$ha se i díky tomu stala hvězdou nedávného udílení cen Grammy, kdy jí k úspěchu osobně poblahopřál legendární člen skupiny The Beatles Ringo Starr!

"On mi popřál," radovala se zpěvačka. "Chápete to? Ringo Starr mi podal ruku!" Zdá se, že Ke$ha má teď našlápnuto k pořádnému úspěchu...

Ke$ha & Adam Lambert: Vášnivá líbačka!

7. března 2010 v 13:22 | pajulka |  Ke$ha

Ke$ha & Adam Lambert: Vášnivá líbačka!

STAR: Ke$ha & Adam Lambert: Vášnivá líbačka! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Není pochyb o tom, že Ke$ha to umí pořádně rozjet nejen na pódiu, ale i ve svém soukromém životě! Dokázala to po nedávném udílení cen Grammy! Tam sklidila obrovský úspěch a ten bylo potřeba náležitě oslavit...

Jako parťáka na večer si Ke$ha vybrala zpěváka, modela a známého amerického gaye Adama Lamberta. Svojí divokou jízdu začali v New York City Club a během noci vystřídali další tři bary, než došli do nočního klubu Providence.

Tam jejich noční tah nabral nejvyšší obrátky. Přestože Adam je zapřísáhlý gay, brzy po příchodu do klubu se podle očitých svědků na Ke$hu vrhnul a začali se vášnivě líbat.

"Kdybych nevěděla, že Adam je na kluky, řekla bych, že se do sebe právě zamilovali," popsala se smíchem jedna svědkyně.

Ke$ha se k akci nechtěla vyjadřovat, ale Adam byl sdílnější. "Chutná jako javorový sirup. Děsně mě ten večírek nabyl, svěřil se Adam a na závěr dodal: "Ona je opravdu krásná žena a umí skvěle líbat!"

Životopis Beyonce

6. března 2010 v 18:10 | pajulka |  Beyonce

Životopis

Beyoncé Giselle Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..

V roce 2003 na sólové dráze, se Beyoncé vedlo velmi dobře. Prvním CD "Dangerously in Love" sklidila velký úspěch. Nejvíce písní Crazy In Love nazpívané s hudebníkem jehož jméno je Jay-Z, dlouholetým přítelem a nynějším manželem. Známe jsou taktéž písně Naughty Girl, Work It Out nebo Baby Boy, kde slopupracovala s Seanem Paulem.
.
V roce 2006 vydala Beyoncé další CD s názvem B'Day. Toto CD bylo prozatím nejúspěšnější. Zajímavé také bylo tím, že na každou píseň byl videoklip, tudíž velké proslavení. Nejznámějšími písněmi se staly Irreplaceable, Ring The Alarm, Listen nebo píseň nazpívaná s Shakirou Beautiful Liar. Úspěšná taktéž byla s Jay-Zem Upgrade U.
.
O dva roky později 2008 vydala Beyoncé dvou CD I Am...Sasha Fierce. 1. CD I am obsahuje zejména balady, za to 2. CD obsahuje velmi rytmické, taneční písně. CD sklízí velké úspěchy. Hlavně písně If You Were A Boy a Single Ladies. Ale další úspěchy se již rýsují.

Životopis a fotky

6. března 2010 v 18:07 | pajulka |  Jay-Z
Povolání: Rapper
Věk: 40
Datum narození: 4. 12. 1969
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 187 cm

Životopis

Shawn Corey Carter alias Jay-Z je americký rapper narozený v prosinci 1969. Byl dlouholetým prezidentem nejslavnějšího hiphopového labelu Def Jam a zakladatelem společnosti Roc-A-Fella Records. Je spolumajitelem hudebního klubu a basketbalového teamu. Patří k nejbohatším rapperům a jako jeden z mála se zatím nevrhnul na hereckou kariéru. Jeho manželkou je zpěvačka Beyoncé Knowles.

Od mala se projevoval jeho hudební talent a zapálení pro hip hop. Není divu, když mezi jeho spolužáky patřil třeba Busta Rhymes nebo Notorious B.I.G. V domovském Brooklynu byl znám pro své freestylové schopnosti a rád se účastnil různých soutěží právě v improvizovaném rýmování. Brzy si ho všimli i lidé z nahrávacích společností, ale on ještě předtím založil svůj nezávislý label Roc-A-Fella Records.

Svého prvního alba Reasonable Doubt z roku 1996 neprodal závratné množství, ale kritika ho milovala a dodnes jde o jedno z alb zlatého fondu rapové historie. Od té doby jeho hvězda stoupala a Jay-Z neudělal jediné vyloženě špatné album. Byl také tím, kdo pomohl ke hvězdné kariéře Kanye Westovi, když na své multiplatinové album Blueprint použil čtyři jeho instrumenty z celkových třinácti tracků.

V roce 2004 zaznamenal úspěch kolaborací s mladou skupinou Linkin Park, která kombinovala hip hop s kytarami. Původně nápad MTV smíchat kytarové trakcy Linkinů a rapové od Jay-Zho měl úspěch nejen u fanoušků. Klasické jsou také dvě společná alba s R. Kellym.

Přestože Jay-Z několikrát avizoval, že končí s rapovou kariérou, vždycky nakonec vyšlo album další a vychází dodnes. Jay byl prvním hiphopovým headlinerem megafestivalu Glastonbury. Je držitelem sedmi cen Grammy a mnoha dalších. Každé jeho album skončilo minimálně jednou platinové. A ještě jedna perla na závěr - když jde Jay-Z do studia, tak údajně nikdy nemá napsané žádné texty, ale vždycky si všechno přináší ve své hlavě...Životopis

6. března 2010 v 15:55 | pajulka |  ♥Alicia Keys♥

Životopis

Alicia Keys je americká zpěvačka R&B a soulu, skladatelka, klavíristka, producentka, filantropistka a příležitostná herečka a spisovatelka. Alicia je uznávanou umělkyní, která prodala 28 milionů alb a singlů a vyhrála mnoho cen - děvet cen Grammy, jedenáct cen Billboard Music Award a tři ceny American Music Award.

Alicia se narodila irsko-italské matce Terri Augello a jamajskému otci Craigovi Cookovi v newyorském Manhattanu. Terri byla herečka a pomocnice v právnické kanceláři, avšak Alicia vyrůstala v chudém prostředí v tzv. "Hell's Kitchen" v jednopokojovém bytě. V roce 1985 se s několika dalšími dívkami dostala příležitost si zahrát malou roličku v jednom díle seriálu The Cosby Show. V sedmi letech začala hrát na klavír a hrála klasiku od Beethovena, Mozarta a jejího oblíbeného Chopina. Ve čtrnácti napsala svou první píseň "Butterflyz" , kterou později nahrála na své debutové album. Aliciini rodiče se rozešli když byla ještě malá a tak ji vychovávala pouze její matka, která ji podporovala v rozvíjení jejího hudebního talentu. V roce 2005 tisk uvedl, že se Alicia se svým otcem pokusila usmířit.Toto však popřela a řekla, že její slova byla špatně podána.

Alicia ve svých šestnácti letech ukončila školu "Professional Performing Arts School" a i přesto že byla přijata na univerzitu (Columbia University) se stipendiem, rozhodla se, že se bude radši věnovat své hudební kariéře. Podepsala smlouvu na nahrání dema s Jermaine Duprim a jeho nahrávací společností "So So Def". Napsala a nahrála píseň "Dah Dee Dah (Sexy Thing)", která se objevila na soundtracku k filmu "Muži v černém". Toto byla její první profesionální nahrávka, avšak nikdy nebyla vydána jako singl a její smlouva byla rychle ukončena. Alicia se později seznámila s Clivem Davisem, který s ní podepsal smlouvu u "Arista Records", později však přešla k jeho vlastní nahrávací firmě "J Records". Nahrála písně "Rock wit U" a "Rear View Mirror", které se objevily na soundtracku k filmům "Shaft" a "Dr. Dolittle 2". Alicia poté v roce 2001 vydala své debutové album Songs in A Minor.

písničky :)

6. března 2010 v 15:00 | pajulka |  videa

Ashley Tisdale - "Miley Cyrus je velkej člověk!"

6. března 2010 v 14:48 | pajulka |  ashley tisdale

Ashley Tisdale - "Miley Cyrus je velkej člověk!"

STARS: Ashley Tisdale -
Zdroj: Profimedia.cz
Důvěrně o přátelství se seriálovou Hannou Montanou...
Velký věkový rozdíl není vůbec překážkou pro dobré přátelství! A Ashley Tisdale (24) a Miley Cyrus (16) jsou toho důkazem! Přestože je od sebe dělí osm let, holky si maximálně rozumí a skvěle se doplňují.

Ashley kdysi prohlásila, že se raději kamarádí s klukama, teď ale říká: "Myslím, že je důležité mít nějakou kámošku!" Proč? "Kluci jsou totiž hrozně přelétaví. Přijdou a hned zase odejdou," svěřila filmová Sharpay s tím, že kluci se prostě nechtějí vázat.

"Je naprosto skvělý mít někoho, kdo tě podpoří ve všem, co chceš dělat a hlavně někoho, komu můžeš totálně věřit," prozradila ještě Ashley. A právě takový vztah má s Miley. Takže jsou v neustálém kontaktu, volají si a vyráží za zábavou. "Miluju nakupování, ze všeho nejvíc zbožňuju peněženky a sluneční brýle. Ale na co jsem opravdu úchylná jsou tašky od Balenciaga nebo Givenchy," prozradila Ash a dodala, že kdykoliv mají s Miley volno, berou nákupní centra útokem.

A jaká je podle Ashley Miley Cyrus? "Je to opravdové zlatíčko! To největší zlatíčko! Je to někdo, kdo stojí při mě, ale přitom zůstává sama sebou. Navíc úspěch, který teď Miley prožívá jí vůbec nezměnil. Je pořád stejná, stojí nohama pevně na zemi a má velké štěstí, že její rodina ji hodně podporuje," svěřila Ashley a na závěr dodala: "Vždycky budu poslouchat její názory. Miley je opravdu velkej člověk!"

Ashley Tisdale: "Bez Pattinsona ani ránu!"

6. března 2010 v 14:45 | pajulka |  ashley tisdale

Ashley Tisdale: "Bez Pattinsona ani ránu!"

STAR: Ashley Tisdale:
Zdroj: Profimedia.cz
Hvězda Muzikálu ze střední "žere" Twilight...
Mánie kolem ságy Twilight zasáhla celý svět a hvězda High School Musical Ashley Tisdale není výjimkou.

Že Ashley pracuje na své dokonalé postavě není žádná novinka, velkým překvapením ale je, že do posilovny, kterou navštěvuje denně, chodí s Twilight star Robertem Pattinsonem.

Háček ovšem je, že Rob o tom nemá ani páru! "Twilight zbožňuju," nechala se slyšet Ashley, a proto si prý koupila spoustu výrobků se Stmíváním a New Moon.

A jedním z nich je i láhev na pití, kterou Ash nosí do fitka. "Pomáhá mi to, když makám na nějakém stroji a už fakt nemůžu, kouknu na Roba a je mi líp," prohlásila nadšeně hvězda Muzikálu ze střední.

Jestli je obdiv oboustranný a Rob používá výrobky s HSM, Ashley neprozradila, svěřila se však, že by Roberta chtěla potkat osobně. Co v tom asi bude? :-)

Vanessa Hudgens slavila 21!

6. března 2010 v 14:38 | pajulka |  vanessa hudgens

Vanessa Hudgens slavila 21!

STARS: Vanessa Hudgens slavila 21! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Úžasné překvapení přichystal Zac Efron pro svojí holku Vanessu Hudgens. Ta nedávno slavila své 21. narozeniny, což v USA znamená, že může poprvé pít alkohol.

Vanessa si proto myslela, že když jí Zac pozval na její narozeniny ven, dá si první drink jen a jen s ním. To ale nebyla tak úplně pravda...

Když totiž společně vešli do vyhlášené East Restaurant na Vanessu vyskočilo více než sto jejich společných přátel. "Ness byla absolutně v šoku," prozradila jedna z jejích kamarádek.

Zac pak pronesl dojemnou řeč, při které své přítelkyni popřál všechno nejlepší a všem hostům řekl, aby si užili super noc!

O hudbu se staral DJ Zen Freeman, který pouštěl hlavně hip-hop a popřát přišlo spousta slavných stars, jako například Ashley Tisdale, Selena Gomez nebo Brittany Snow.

Vanessa dostala kupu skvělých dárečků a také dort s jedenadvaceti svíčkami, které jedním dechem sfoukla. Co si přála, neprozradila, místo toho ale všem přítomným poděkovala za to, že přišli. A pak už se tančilo až do brzkého rána...

Vanessa Hudgens: "Nechci být hvězdičkou z HSM!"

6. března 2010 v 14:37 | pajulka |  vanessa hudgens

Vanessa Hudgens: "Nechci být hvězdičkou z HSM!"

STAR: Vanessa Hudgens:
Zdroj: Profimedia.cz
Lásku Zaca Efrona už nudí teenagerovské role...
Zacházení jako s dospělou, vyžaduje od svého okolí Vanessa Hudgens (20). A na vysvětlení říká: "Je těžké zbavit se nálepky teenagerovské hvězdy!" Chce proto všem dokázat, že její talent má daleko širší záběr!

"Lidé si o mě myslí, že jsem taková, jako v High School Musical. Na tom není nic špatného. Můj charakter byla ukázková role," svěřila se a hned dodala: "Jenže mě nudí dělat pořád to samé. Chci růst, jako všichni ostatní!"

A zdá se, že se jí to daří. V současné době totiž pracuje na filmu Sucker Punch, ve kterém hraje prostituku. To je opravdu hodně odlišná role než v HSM! V souvislosti s tímto filmem však Vanessa zažívá velké nepříjemnosti.

Internetem totiž prolétly její nahé fotky. Co na to ona? "Je to opravdu nešťastné a pořád je spousta lidí, kteří mě kvůli těm snímkům nenávidí!" To, co se stalo je pro Ness velmi nepříjemné a frustrující. "Stydím se za to, co se tenkrát stalo, ale je to něco, co jsem nemohla ovlivnit," odkryla na závěr své pocity.

Vanessa Hudgens - Nahé fotky!

6. března 2010 v 14:34 | pajulka |  vanessa hudgens

Vanessa Hudgens - Nahé fotky!

STARS: Vanessa Hudgens - Nahé fotky! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Kdo se snaží ublížit tmavovlasé krásce z High School Musical?
Obrovský skandál otřásá světem Disney. Na internetu se objevily nahé fotky Vanessy Hudgens a dostaly se tam přímo z jejího vlastního mobilního telefonu. Jak se to mohlo stát, neví ani sama Vanessa.

Taková situace se však stala již podruhé, a protože hvězda High School Musical tvrdí, že ona nikam své fotky neposílala, je zcela zřejmé, že se někdo snaží zníčit jí dobrou pověst a skvělou budoucnost u společnosti Disney. Navíc není vůbec jasné, zda jsou fotky skutečné nebo jestli jde o zdařilou fotomontáž.

Vanessa je z celé aféry velmi smutná. "Chci se omluvit všem mým fanouškům a fanynkám, kteří mě podporují a věří mi," prohlásila včera a dodala: "Stydím se za tuto situaci a jsem si jistá, že jsem nikdy takové fotky nenafotila. Děkuji za podporu mé rodiny a přátel!" Snad bude viník brzy dopaden!

Zac Efron pokukuje po nové roli!

6. března 2010 v 14:32 | pajulka |  zac efron

Zac Efron pokukuje po nové roli!

STAR: Zac Efron pokukuje po nové roli! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Zaca Efrona (22) už nebaví být jen hvězdou High School Muzical, nové filmy proto natáčí ostošest! Brzy se tak na něj můžeme těšit v dramatu Já a Orson Welles nebo ve fantasy Život a smrt Charlieho Clouda.

Zacovi ale nestačí ani tyto role a nedávno se svěřil s tím, že by si rád zahrál v pokračování komedie Pařba ve Vegas (The Hangover).

"Ta role je mým snem. Myslím, že celý ten film je úžasný a rozhodně si pokračování zaslouží," svěřil se Zac Efron.

Režisér Todd Phillips na dalším dílu této bláznivé komedie pilně pracuje a s filmováním by rád začal ještě koncem tohoto roku.

A co říkají na to, že by se Zac ve filmu objevil, další herci? Jsou nadšeni. "Mám tohohle kluka rád, podle mě je opravdu vtipnej," sdělil Ed Helms a vzkázal mu: "Vítej v partě Zacu!" Zdá se tedy, že se Zacem se už do dalšího dílu počítá...

Zac Efron je učitel surfingu!

6. března 2010 v 14:31 | pajulka |  zac efron

Zac Efron je učitel surfingu!

STAR: Zac Efron je učitel surfingu! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Obrovský poprask nedávno způsobila hvězda Muzikálu ze střední v Austrálii.
Zac Efron se totiž věnuje velmi originální charitě a právě k protinožcům ji přijel provozovat.

Firma Oakley uspořádala na tamní Bondi Beach výukový surfový camp pro holky s tím, že peníze vybrané na kurzovném půjdou organizaci OneSight, která podporuje ženské surfování.

Aby pořadatelé nalákali co nejvíc zákaznic, povolali jako instruktorku australskou mistryni v surfingu Layne Beachley a jako instruktora právě Zaca Efrona!

Přítel Vanessy Hudgens je totiž známý tím, že tenhle sport totálně zbožňuje a hlavně ho provozuje už hodně dlouho. Přítomným slečnám tak mohl rozdávat nepostradatelné rady a ony si jeho přítomnost náležitě užívaly. To se tak někdo má, surfovat se Zacem. :o)

Svádí Bret Michaels Miley Cyrus?

6. března 2010 v 14:28 | pajulka |  Miley Cyrus

Svádí Bret Michaels Miley Cyrus?

STAR: Svádí Bret Michaels Miley Cyrus? - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Pro velmi zvláštní hudební spojení se rozhodla Disney Star Miley Cyrus (17). Spolu s Bretem Michaelsem (46) nedávno nazpívala písničku Nothing To Lose (Není co ztratit). Jenže! Opravdu Miley nemá co ztrati?

Což o to, písnička je hezká a zpěv seriálové Hanny Montany jí dělá ještě krásnější. Tak v čem je problém? V Bretu Michaelsovi!

Bret je sice frontmanem metalové skupiny Poison, mnohem víc se ale proslavil svým chováním. Na denním pořádku jsou u něj nekonečné večírky, násilnictví, drogy, alkohol a vystřídal tolik sexuálních partnerek, že ani on sám není schopen říct, kolik jich bylo.

"Nejradši bych měl sex se všema ženskejma na světě," prohlásil kdysi zpěvák. A na fotce, která vznikla při natáčení songu to vypadá, jako by seriálová Hannah Montana byla jednou z nich...

"Užili jsme si ve studiu skvělé chvíle plné hudby. Nic víc," svěřila se Miley a my jí věříme! Je ale drsný metalista s pochybnou minuostí tím spávným parťákem pro její kariéru?!

Nick Jonas - Co cítí k Seleně Gomez?

6. března 2010 v 14:25 | pajulka |  Camp rock

Nick Jonas - Co cítí k Seleně Gomez?

STAR: Nick Jonas - Co cítí k Seleně Gomez? - foto
Zdroj: Profimedia.cz

Jeden americký magazín nedávno pozval Nicka Jonase na interview s nadějí, že z něj vytáhne informace o jeho vztahu se Selenou Gomez. Povedlo se mu to?

Zdá se, že moc ne! Nick totiž snaživé novináře trochu tahal za nos. :o) Když se ho totiž jeden z nich zcela otevřeně zeptal, co on a Selena, Nick na to s úsměvem odpověděl: "Pokud k něčemu mezi námi dvěma dojde, budu se snažit, abyste se to nikdy nedozvěděl."

Pak ale přeci jen něco o svém vztahu k Disney star prozradil: "Vždycky se snažím udělat si čas na to, abych Selenu viděl. Rozumíme si!"

"Jestli k ní cítím něco víc než přátelství, si ale opravdu nechám pro sebe," dodal ještě Nick, který se také nedávno nechal slyšet, že by se jednou rád stal americkým prezidentem!

"Začalo to jen jako pouhý vtip, teď o tom ale začínám opravdu uvažovat a měl bych se začít na kariéru prezidenta připravovat už teď," prozradil Nick s tím, že být v prezidentském křesle by mohla být velká legrace.

Nick Jonas & Selena Gomez - Golfové rande!

6. března 2010 v 14:23 | pajulka |  ♥WiZaRdS oF wAvErLy PlAcE♥

Nick Jonas & Selena Gomez - Golfové rande!

STARS: Nick Jonas & Selena Gomez - Golfové rande! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
A je to tu zase! Přestože Nick Jonas všechny už pěkně dlouho ubezpečuje, že se Selenou Gomez nechodí, neustále se s ní objevuje na veřejnosti.

Tentokrát si šli společně zahrát golf! A že to byla pro Nicka důležitá schůzka, nemůže být pochyb!

Chtěl totiž na Selenu udělat dojem, a tak než ji vyzvedl doma, zajel se svým Fordem do myčky, aby ho pořádně naleštil.

To však zdaleka není všechno...

Nick chtěl mít nejen krásné auto, ale také super outfit, tak těsně před schůzkou zajel do obchodu Ralph Lauren, kde si koupil úžasnou bundičku z olympijské kolekce této značky.

Jestli to Selena náležitě ocenila a kdo golfový match vyhrál, se nám zjistit nepodařilo.

Jisté ale je, že Nick a Selena spolu vypadali opravdu nádherně. :o)
STARS: Nick Jonas & Selena Gomez - Golfové rande! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
A je to tu zase! Přestože Nick Jonas všechny už pěkně dlouho ubezpečuje, že se Selenou Gomez nechodí, neustále se s ní objevuje na veřejnosti.

Tentokrát si šli společně zahrát golf! A že to byla pro Nicka důležitá schůzka, nemůže být pochyb!

Chtěl totiž na Selenu udělat dojem, a tak než ji vyzvedl doma, zajel se svým Fordem do myčky, aby ho pořádně naleštil.

To však zdaleka není všechno...

Nick chtěl mít nejen krásné auto, ale také super outfit, tak těsně před schůzkou zajel do obchodu Ralph Lauren, kde si koupil úžasnou bundičku z olympijské kolekce této značky.

Jestli to Selena náležitě ocenila a kdo golfový match vyhrál, se nám zjistit nepodařilo.

Jisté ale je, že Nick a Selena spolu vypadali opravdu nádherně. :o)

Sel má novou roli

6. března 2010 v 14:22 | pajulka |  ♥WiZaRdS oF wAvErLy PlAcE♥

Selena Gomez má novou roli!

STAR: Selena Gomez má novou roli! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Zasloužené prázdiny si právě teď užívá Selena Gomez, která s maminkou a kamarádkou vyrazila do Monte Carla!

Selena je ale opravdový profík, tak tu nechce jen odpočívat...

Krásná Sel totiž dostala nabídku zahrát si jednu z hlavních rolí v chystaném filmu na motivy Headhunters od Julese Basse.

Film bude o američankách, které se místo původně plánovaných nudnýc prázdnin v Paříži, vydaly na úžasnou dovolenou do Monaca!

"Chtěla jsem před natáčením načerpat inspiraci," svěřila se Selena, která se na natáčení chystaného snímku už moc těší.

Tvůrci oslovili také Nicole Kidman, která si zahraje jednu z vedlejších rolí a navíc se bude podílet na produkci. Další oslovenou herečkou Leighton Meester, ta ale zatím s přijetím role váhá!

To Selena žádnou roli neodmítá. Ani v reklamě! Zrovna nedávno natočila jednu, kde propaguje mléčné výrobky...

Od BarisQy

6. března 2010 v 14:21 | pajulka |  diplomky pro měěě