Červen 2010

Miley Cyrus strčila do kapsy Lady Gaga!

14. června 2010 v 21:46 | pajulka |  Miley Cyrus

Miley Cyrus strčila do kapsy Lady Gaga!

STARS: Miley Cyrus strčila do kapsy Lady Gaga! - foto
Zdroj: Profimedia.cz

Bomba! Miley Cyrus opět potvrdila, že přesně ví, co dělá! Její pilotní song Can't be Tamed ke stejnojmennému albu je na světě teprve čtyři dny a už teď je jasné, že je to hit!

Jen za první den si na MySpace pecku poslechlo tolik fandů, že Smiley v pohodě strčila do kapsy Justina Biebera nebo takovou hvězdu, jako je Lady Gaga!

Svoji pozici pak potvrdila i vložením videoklipu na YouTube, kde jej během 24 hodin shlédlo více než dva a půl milionu nadšenců!

A aby toho nebylo málo, další prvenství Miley Cyrus hlásí i z amerických rádií. Tam se song Can't Be Tamed stal za minulý týden nejhranější novou peckou. Uvidíme, jak dopadne u nás...

"Lindsay táhni pryč!"

14. června 2010 v 21:45 | pajulka |  avril lavigne

Avril Lavigne: "Lindsay táhni pryč!"

STARS: Avril Lavigne:
Zdroj: Profimedia.cz
Drsnou hádku vyvolala minulý týden zpěvačka Avril Lavigne! Došlo k tomu na zámečku Marmont, kde si zpěvačka užívala s přáteli a objektem její záště byla herečka Lindsay Lohan!

"Avril zrovna obědvala s přáteli a svým přítelem Brodym Jennerem, když do restaurace přišla Lindsay," vypráví očitá svědkyně incidentu.

Lindsay prý chtěla celý stůl jen pozdravit, dřív než se k nim ale přiblížila, Avril na ní spustila: "Táhni pryč! Jsi zrádkyně! Jsi loser! Nesnášim falešný lidi! Nepřibližuj se ke mě a k mým přátelům!"

Lindsay byla tak zaskočená, že se nezmohla na slovo, když ale naštvaně odcházela, hlasitě přemlouvala místní ochranku, aby Avril z restaurace vyhodila. To se jí ale nepodařilo!

Uuups! Hodně drsná scénka! Její původ? Lindsay prý Avril urazila...

Když se totiž hvězdy potkaly na tom samém místě před dvěma týdny, Avril nejprve Lindsay přehlédla a bez toho, aby ji pozdravila, si šla sednout ke svému stolu. Tam ji přátelé upozornili, že procházela kolem Lindsay, která se jí snažila pozdravit. Avril se ihned zvedla a šla za herečkou k jejímu stolu, aby situaci napravila. Lindsay jí ale na pozdrav neodpověděla, totálně jí ignorovala a dál se bavila se svou partou.

Avril se pak svěřila: "Takhle ponížená jsem se necítila od základní školy. Lindsay už není moje kamarádka!" Zdá se, že holčičí trable se nevyhýbají ani slavným stars!

Selena Gomez: "Mám maturitu!"

14. června 2010 v 21:43 | pajulka |  ♥WiZaRdS oF wAvErLy PlAcE♥

Selena Gomez: "Mám maturitu!"

STARS: Selena Gomez:
Zdroj: Profimedia.cz
Tašku s učením teď může hodit do kouta Disney star Selena Gomez (17)! V pondělí totiž dostudovala svou střední školu a složila závěrečnou zkoušku!

"Konečně mám maturitu! Mám vysvědčení," napsala Seli na svůj facebook a popsala, že předání víza při při tradičním americkém maturitním ceremoniálu, bylo opravdu úžasné!

Ten ale pro ni nebyl žádnou novinkou. Selena si totiž jen pár dní před tím vyzkoušela slavnostní akci "nanečisto". "Je to náhoda, ale zrovna jsme maturitu natáčeli i do filmu Monte Carlo, na kterém zrovna pracuji."

"Takže, když jsem si šla pak pro skutečné vysvědčení, vůbec jsem nebyla nervózní. Přesně jsem věděla, co mě čeká," zavtipkovala Sel s tím, že ve skutečnosti měla daleko větší trému, než když vchází na jeviště!

Zda se chystá pokračovat ve studiu na vysoké škole, zatím Selena neví. Prozradila ale, že v červenci startuje turné Kiss & Tell se svou kapelou The Scene!

Jeho vlasy na prodej!

14. června 2010 v 21:42 | pajulka |  Justin Bieber

Justin Bieber - Jeho vlasy na prodej!

STARS: Justin Bieber - Jeho vlasy na prodej! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Hostem slavné talk show Ellen DeGeneres byl minulý týden kanadský zpěvák Justin Bieber (16). Co se slavnou moderátorkou probral? Hlavně jeho vlasy...
Justine, jak to děláš, že tvoje vlasy jsou vždycky tak perfektně upravené? "Vylezu ze sprchy. Vyfénuju si je a mám hotovo! Zabere to tak pět minut," odpověděl Justin.

"Své vlasy mám rád, ale znám spoustu mnohem důležitějších věcí," řekl ještě zpěvák. A přesně na to Ellen čekala. Na stolečku měla totiž připravené nůžky, že ustřihne Justinovi pramínek vlasů, který pak vydraží na eBay.

"Ouuu, ouuu, ouuu," neskrýval překvapení Justin! "Jen kousíček," přemlouvala ho Ellen! "Heeeeeeej," začal se zpěvák hodně rychle zvedat z křesla, aby se ho nůžky náhodou nedotkly. :o)

Ellen se pak začal smát a Justin pochopil, že šlo jen o vtip. "Až mě můj účes bude nudit, určitě se rád nechám ostříhat," vysvětlil pak ještě Justin s tím, že teď nic takového v plánu nemá!

"Hannah Montana mi bude chybět!"

14. června 2010 v 21:41 | pajulka |  Miley Cyrus

Miley Cyrus: "Hannah Montana mi bude chybět!"

STARS: Miley Cyrus:
Zdroj: Profimedia.cz
Šok! Seriál Hannah Montana končí!
"Dotočili jsme poslední díly HM," napsala minulý týden Miley Cyrus (17) na svůj blog. "Nemůžu věřit, že je konec!"

S rolí obyčejné holky, která se s nasazením blonďaté paruky změní na neodolatelnou star, začala ve svých dvanácti letech. "Měla jsem obrovské sny a nikdy bych nečekala, že se splní! Jsem opravdu vděčná společnosti Disney, že mě vzala pod svá křídla a dovedla mě tam, kde jsem teď," svěřila se Smiley.

"Producenti, scénáristi, herci, prostě všichni, kdo na seriálu pracovali, byli pět let moje rodina. Vůbec mi nedochází, že je teď už nebudu vídat každý den," řekla ještě Disney star, která se nedávno nechala slyšet, že si chce odpočinout i od muziky.

Od sedmé třídy měla Miley stejný program: škola s Emily Osment, potom oběd s Jasonem Earlesem a Moisesem Ariasem a rychle utíkat na natáčení, kde byli stále ti stejní lidé!

"Teď ale bude všechno jinak! Letos totiž končím i školu. Wow! Wow! Wow! Všechno jsem moc milovala, všechno mi bude chybět. Hlavně Hannah Montana!"

Justin Bieber má tattoo!

14. června 2010 v 21:40 | pajulka |  Justin Bieber

Justin Bieber má tattoo!

STARS: Justin Bieber má tattoo! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Kanadský zpěvák navšítvil tatovací salón a neodešel s prázdnou...
Pořádně rušno bylo nedávno před vyhlášeným tattoo studiem v Torontu. Přišel se tam totiž podívat Justin Bieber (16) a s sebou přinesl i pár zajímavých návrhů na tetování.

Na ty se podíval zkušený tatér a nakonec společně jeden motiv vybrali. Jaký? Justin si nechal na levý bok vytetovat siluetu letícího ptáka ve velikosti malé mince.

"Obrázků měl hodně, ale všechno byli ptáci. Říkal, že tohle tetování je v jejich rodině tradice," prozradil tatér s tím, že celou dobu byl s Justinem v salónu i jeho otec Jeremy Bieber, který má vytetovaného ptáka na zápěstí.

Fanynky, které už nové tattoo viděly, byly nadšené. Daleko větší starosti jim ale dělá TV star Kim Kardashian (29)! "Je to moje holka" zavtipkoval totiž na její adresu Justin. Žárlivé fanynky to ale jako legraci nevzaly a Kim i Justinovi začaly chodit výhružné e-maily.

"Měla jsem strach, tak jsem ho požádala, aby s tím něco udělal," řekla herečka a sama s k Justinovi vyjádřila takhle: "Je sladký, ale je stejně starý jako moje nejmladší sestra a tak ho i vnímám - jako mladšího bratra!" A co na to Justin? "Kim je nádherná. Je přesně můj typ. Škoda, že je o tolik starší! Vím, že s ní nikdy chodit nebudu!" Snad to bude nenávistným fanynkám stačit!

Demi Lovato: "Miley Cyrus je nejsladší člověk na světě!"

14. června 2010 v 21:39 | pajulka |  Camp rock

Demi Lovato: "Miley Cyrus je nejsladší člověk na světě!"

STARS: Demi Lovato:
Zdroj: Profimedia.cz
O tom, že Demi Lovato a Miley Cyrus jsou opravdové best friendky nemůže být pochyb!
Pro Demi však není Miley "jen" kamrádka, ale hlavně velký vzor! "Chtěla bych mít povahu jako ona," svěřila se nedávno seriálová Sonny.

Důvod? "Když mám depresi nebo jsem přepracovaná, jsem totálně v háji, nemůžu se na nic soustředit a kolikrát probrečím celý den!"

To Miley je smutná jen pár minut. "Pak řekne ´Jdeme se učit text´ nebo vymyslí nějakou jinou činnost a všechny trable okamžitě hodí za hlavu," vysvětluje Demi.

Navíc je seriálová Hannah Montana v showbyznysu mnohem déle. "Mám se od ní hodně co učit a jsem ráda, že mi to dovolí. Je opravdová profesinoálka. Myslím, že Miley je nejsladší člověk na světě," dodala ještě Demi a my s ní souhlasíme!

Tělo poseté modřinami!

14. června 2010 v 21:38 | pajulka |  Pink

Pink - Tělo poseté modřinami!

MUSIC: Pink - Tělo poseté modřinami! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Nové akrobatické kousky právě teď v sousedním Německu nacvičuje zpěvačka Pink (30).
A nedělá to jen tak pro zábavu, ale trénuje na světové turné Funhouse Summer Carnival, které začíná už 29. května v Kolíně nad Rýnem.

20. července se Pink vrátí také do Prahy a prý se máme na co těšit! "Její show jsou známé tím, že jsou plné adrenalinu! Tahle bude ještě šílenější," slibuje zpěvaččin producent.

Přesné detaily sice úzkostlivě tajil, sama Pink však na twitter napsala: "Jééé!!!! Moje boky jsou ze včerješího tréninku zcela pokryté modřinami! Budu létat! Miluju být ve vzduchu, dělat různá salta a přemety. Těším se na zítra, na další trénink! A na celou tour!"

Zranění nejsou pro zpěvačku ničím novým! Při loňském turné Funhouse si uprostřed představení ošklivě poranila rameno a i přes šílenou bolest, si nechala paži jen zavázat a dozpívala koncert až do konce.

Justin Bieber - Kdo ho chce zničit?

14. června 2010 v 21:36 | pajulka |  Justin Bieber

Justin Bieber - Kdo ho chce zničit?

STARS: Justin Bieber - Kdo ho chce zničit? - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Nejen davy fanynek, ale kanadskému zpěvákovi Justinu Bieberovi přinesla sláva (16) také spousty "haters" - lidí, kteří jeho hudbu nemůžou vystát!
Tvrdí totiž, že Justin je hvězda jen teď, když dokáže zpívat vysokým hlasem, ale jakmile začne mutovat, jeho hlas bude daleko hlubší a nebude moci zpívat songy, které jsou teď těmi největšími hity!

Konec kariéry ale Justin rozhodně neplánuje. "Nedovolím haters, aby mě zničili. Vždyť tohle je teprve začátek. Věřím, že když budu tvrdě pracovat, můžu být ještě úspěšnější, než jsem teď," svěřil se zpěvák.

Navíc Justin tvrdí, že jeho hlas už změnami prochází. "V písničce Baby je hodně vysokých tónů, které teď už nevyzpívám. Trochu jsme ji proto přepracovali. Na koncertech ji hrajeme níž a zní to perfektně. Fanoušci jsou nadšeni."

"Tohle se prostě stane každému klukovi," vzkázal svým haters ještě Justin a dodal: "Myslím, že se to dá ale řešit. Každá skladba se dá zpívat v jiné poloze. Já se nevzdám!"

Selena Gomez - Hollywoodské rande

14. června 2010 v 21:35 | pajulka |  ♥WiZaRdS oF wAvErLy PlAcE♥

Selena Gomez - Hollywoodské rande

STARS: Selena Gomez - Hollywoodské rande - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Selena Gomez (17) si udělala malou přestávku ve focení pro prestižní anglické noviny Daily Mail a prozradila nám nejen to, jaké je randění v Hollywoodu...

O Mandy a Brianovi, mých rodičích...

"Probírám s nimi všechno, co dělám! Hlavně s mámou, protože ona je moje manažerka. Jsem si jistá tím, že mě milují a chtějí pro mne jen to nejlepší. Přestože žiju tenhle život plný neuvěřitelných příležitostí a možností, vždycky poslechnu rodiče, když mi řeknou tohle nedělej!"

Judy Garland - můj vzor

Judy byla americká herečka a zpěvačka v padesátých letech minulého století. "Judy je důvod, proč jsem se stala herečkou. Začala jsem sbírat její alba, filmy a veškeré biografie, které o ní byly napsány. Vždycky jsem si moc přála, abych byla jako ona!"

Randění v Hollywoodu

"Když jdu na rande, přála bych si, aby mě nikdo neznal. Nejhorší, co pro celebritu může být je to, když je známá kvůli tomu, s kým chodí a ne proto, co dělá! Je to vážně těžké, protože lidé touží vědět, s kým zrovna teď žiju, jsem pro ně vzor! Jenže já se necítím být lepší než kdokoli jiný. Jsem prostě obyčejná holka, která občas vyrazí bez make-upu a také někdy zajde do restaurace s hezkým klukem! Nic na tom není!"

Star muzikálu Bídníci: Nick Jonas

14. června 2010 v 21:33 | pajulka |  Jonas Brothers

Star muzikálu Bídníci: Nick Jonas

MUSIC: Star muzikálu Bídníci: Nick Jonas - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Skvělou nabídku přijal nedávno Nick Jonas (17)! Stane se hvězdou slavného muzikálu Bídníci!
Nick bude v Les Miserables, jak se show jmenuje v originále, hrát roli studenta Mariuse, který se zamiluje do dcery hlavního hrdiny Jeana Valjeana!

Když nejmladšímu z bratrů Jonasových bylo deset, zahrál si v tomto představení malého Gavroche. "Bylo to super, ale Marius, to už je vážně bomba! Nečekal jsem, že tu roli dostanu," napsal na twitter a dodal, že pilně chodí na zkoušky.

Nick ovšem nebude hrát Mariuse jen v divadle, ale zúčastní se také gala večera v North Greenwich, který se bude konat na počest 25. narozenin světoznámého muzikálu.

"Je to pro mne obrovská čest a moc si této nabídky vážím. Už se nemůžu dočkat," tweetoval ještě Nick. Na slavnostní show si ale bude muset počkat až do prosince.

Miley není na holky!!!

14. června 2010 v 21:32 | pajulka |  Miley Cyrus

Miley Cyrus: "Nejsem na holky!"

STARS: Miley Cyrus:
Zdroj: Profimedia.cz
Disney star už má plné zuby ošklivých pomluv, které o ní rozhlašují bulvární média. Rozhodla se proto, tu nejdrzejší vysvětlit...
"Všem mým fanouškům děkuju za podporu. Často jsou to jediné, co mi dává sílu, abych dál pracovala," napsala Miley na svůj blog. "Najednou je kolem mne spousta negativních lidí, kteří mi dělají jen problémy!"

Miley má pocit, že svět showbyznysu je jeden velký bulvární plátek. "Vystupovala jsem minulý týden na Britain's Got Talent a moc si pozvání na tuhle akci vážím, jenže jsem na pódiu jako "políbila tanečnici" a okamžitě se to všude rozmázlo!"

Najednou se začalo říkat, že Smiley je na holky. "Přísahám, že jsem se jí ani nedotkla. Je absurdní, že nemůžu předvést perfektní show bez toho, aby mne média nevláčela bahnem," stěžuje si seriálová Hannah Montana a doufá, že její fanoušci nejsou znechuceni tím, co se kolem ní v poslední době děje.

Otravným novinářům pak Miley vzkázala: "Táhněte někam! Nic se nestalo! Na světě jsou daleko závažnější problémy! Proč neřešíte světový mír nebo vymírání živočišných druhů?"

A na závěr MC napsala: "Pojďme se změnit! Světu by neublížilo, kdybychom všichni rozdávali víc lásky!"

news o JB

14. června 2010 v 21:31 | pajulka |  Jonas Brothers

News about Jonas Brothers!

STARS: News about Jonas Brothers! - foto
O Jonášcích už skoro není v novinách ani vidu, ani slechu. A to je přece hrozná škoda, vždyť oni pro nás mají tolik novinek!

Nejmladší Nick

Zkusil se vydat na sólovou dráhu a jak mu to šlape! Vydal bez bráchů svou vlastní super nahrávku. Ale Jonas Brothers se rozhodně nerozpadli, kluci jedou ve třech i dál a silnější než kdy dřív!

Ženáč Kevin

Nejstarší brácha do toho praštil. Loni se oženil se svou dlouholetou láskou Danielle. Nebylo to žádné překvápko, všichni věděli, že ti dva patří k sobě. Po svatební noci odjeli na svatební cestu do Mexika. A před pár dny si tenhle dream zopákli!

Všichni tři natáčejí

Joe, Kevin i Nick jsou teď v maximálním zápřahu při natáčení, a to nejen pro svou vlastní televizní show, ale taky scény k novému hudebnímu klípku! Prý to bude pecka! Seriálek si nenech uniknout denně na Disney Channel!

ZDROJ:tady :)

rada :)

4. června 2010 v 20:46 | pajulka |  dopísky pro vás
Poraďte mi pls o čem sem mám dávat články :) ...vubec nic mě nenapadá :( akorát furt to stejný mno :( tk pls poraďte!!!! :) Díky moooc :)

HURÁÁÁÁ

4. června 2010 v 20:43 | pajulka |  dopísky pro vás

HURÁ!!!

Mno tk už se konečně blíží konec školního roku.....áá jak já jsem štastná :)....konečně prázdky takže se nebudu muset učit a budu mít pstě pohodičku :) ...už to upe vidim :) a co vy těšíte se tky??? :)