Září 2010

Robert Pattinson chce žít ve Francii!

30. září 2010 v 20:15 | pajulka |  Twilight saga


STARS: Robert Pattinson chce žít ve Francii! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Jupííí! Potkat osobně hvězdu ságy Twilight už nebude tak nemožné. Filmový Edward by se z USA, kde teď žije, rád přestěhoval do Evropy...
Důvod? Štvou ho dotěrní fanoušci a neodbytní novináři. "V Americe jsem příliš slavný. Když přijedu do L.A. nemůžu se projít po ulici sám," vysvětluje Rob (24).

"Nemůžu jít do klubu bez bodyguardů, jsem z toho unavený," přiznal filmový Edward a dodal: "Když jsem teď strávil několik týdnů doma v Londýně, byl jsem unešený z toho, že můžu vyrazit sám do klubu a nikdo se na mne nelepí!"

Nakonec ale Robert přiznal, že plánuje žít ještě o kousek blíž k Česku: "Víc než v Anglii, by se mi líbilo ve Francii. Tam totiž můžu posedávat v kavárnách, číst noviny a kouřit cigarety!"

"Přestávám kouřit, takže kvůli cigaretám to nebude, ale Paříž je magické město a rád bych tam pár let strávil," svěřil se Robert na závěr s tím, že doufá, že by se jeho přítelkyně Kristen Stewart k němu přidala.

ZDROJ:tady

Taylor Lautner touží po akční roli

30. září 2010 v 20:12 | pajulka |  Twilight saga


STARS: Taylor Lautner touží po akční roli - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Hvězda ságy Twilight by udělala všechno proto, aby získala akční roli.
Taylor, který se proslavil rolí vlkodlaka Jacoba Blacka v sáze Twilight, miluje upírské filmy. Nechce ale zůstat zaškatulkovaný jen pro tento typ snímků a rád by si zkusil něco nového.

Tay by rád pokračoval v nastartované herecké kariéře a prosadil se v jiném žánru: "Nejraději bych si zahrál v akčním filmu a potom hned v komedii. Obojí by pro mne bylo hodně nové."

"Zbožňuji akční sérii o Bournovi a vypadá to, že bych se v jednom pokračování mohl objevit. Byla by to pro mne velká pocta," vysvětluje Taylor.

Na Jacoba ale Taylor nezanevřel: "Vážím si toho, že jsem dostal takovou šanci. Ta role je skvělá. Je to takové dva v jednom. Hraji teenagera a vlkodlaka!"

V současné době Taylor pracuje na natáčení filmu Johna Singletona Abduction. Jde o drama o chlapci, který se dozví, že je adoptovaný.

ZDROJ:tady

Dakota Fanning: "Umím být jen herečka!"

30. září 2010 v 20:11 | pajulka |  Twilight saga

Dakota Fanning: "Umím být jen herečka!"

STARS: Dakota Fanning:
Zdroj: Profimedia.cz
Na filmovém plátně se poprvé objevila už jako malé dítě. Později na sebe upozornila skvěle zvládnutými rolemi ve filmech Muž v ohni, Válka světů nebo Šarlotina pavučinka. Slávu jí ale přinesla až sága Twilight.
Tam hraje Dakota (16) upírku Jane Volturi a přiznává, že kdyby nebyla úspěšnou filmovou star, byla by nešťastná. Nikde se totiž necítí tak skvěle, jako před filmovou kamerou!

"Zjistila jsem, že si nedokážu přestavit, živit se něčím jiným," prozradila Dakota a přidala vysvětlení: "Hraní je jediná činnost, ve které se cítím být sama sebou!"

Se vším okolo herectví jí prý nejvíc pomáhá Kristen Stewart: "S Kris nejsme jen kolegyně, jsme něco víc! Jsme opravdové kámošky," svěřila se ještě herečka s tím, že před filmovou Bellou nedokáže mít žádné tajnosti.

A právě s Kristen se Dakota už brzy objeví ve snímku The Runaways, který je o stejnojmenné dívčí kapele ze sedmdesátých let minulého století. "Došlo tam i na lesbické scény, ale jinak mezi mnou a Kristen nic vážného není," zavtipkovala Dakota na závěr.

ZDROJ:tady

Robert Pattinson: Nehoda kvůli dotěrným paparazzi

30. září 2010 v 20:09 | pajulka |  Twilight saga


Robert Pattinson a paparazzi
Zdroj: Profimedia.cz
Umí být opravdu dotěrní a většina hvězd z nich má nervy na pochodu...
Tentokrát vypěnil i jinak klidný Robert Pattinson, na kterého se fotografové sesypali ve chvíli, kdy odcházel z klubu v Malibu a chtěl odjet. Obklopili jeho auto tak, že měl jen minimální prostor pro to, aby v pohodě vycouval a odjel. Díky tomu tak naboural auto, které stálo vedle něj.

To už Robovi nervy ruply úplně, vyskočil z auta a přítomným "supům" pěkně od plic řekl, co si o nich myslí. "Máte už milion fotek, tak nechápu na co vám jsou další, nesnáším paparazzi", vzkázal novinářům naštvaně.

Naštěstí vzal majitel auta Rob Gottschlich nehodu s úsměvem. "Možná dostanu lístky na jeho film zadarmo," zažertoval. Kdybych měl Lexus nebo jiné luxusní auto, tak by mě to asi naštvalo, ale tahle moje stará Kia to snese.

ZDROJ:tady

Zac Efron - Pařba ve strip baru!

30. září 2010 v 20:07 | pajulka |  zac efron


STARS: Zac Efron - Pařba ve strip baru! - foto
Za tenhle večírek Vanessa Hudgens na svého přítele asi moc pyšná nebude...
Na noční tah New Yorkem se vydali minulý víkend hvězdy filmu Muzikál ze střední Zac Efron (22) a Corbin Bleu. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ovšem cestou nepotkali dalšího kamaráda. Ten vzal HSM stars do striptýzového baru Flashdancers Gentlemen´s Club, kde za ně utratil v přepočtu 40 000 Kč!

"Přišli v neděli večer a už měli něco vypito," říká zaměstnanec podniku a pokračuje: "Posadili se do VIP lože, která je hned vedle hlavního pódia a od tanečnic je dělí jen malé zábradlí."

Kluci si objednali láhev vodky a bavili se pohledem na krásné slečny. Tři brunety je okouzlily natolik, že je požádali o soukromý tanec.

"Pozvali je do své lože a zaplatili za hodinovou soukromou show. Co přesně se tam dělo nevím," prozradil ještě barman a dodal, že Zac a jeho kumpáni odešli kolem třetí hodiny ráno. Mluvčí Zaca i Corbina potvrdili, že kluci si v nočním klubu skutečně užívali.

zdroj:tady

Ashley Greene: "Hollywood mě nudí!"

30. září 2010 v 20:04 | pajulka |  Twilight saga


STARS: Ashley Greene:
Zdroj: Profimedia.cz
Hvězda ságy Twilight má plné zuby nafoukaných celebrit.
Hned potom, co Ashley ukončila studium na střední škole, odstěhovala se do Los Angeles, aby se mohla naplno věnovat herecké kariéře. V posledních měsících ji ale životní styl VIP společnosti maximálně otravuje.

"Ať se hnu kamkoliv, jsem neustále pod dohledem novinářů. Nemám soukromí a navíc si myslím, že Hollywood je nudné město plné závistivých lidí," svěřila se nedávno Ash.

Jediné řešení tedy je - odstěhovat se! "Už jsem byla obhlédnout nějaké apartmány v New Yorku a jeden mě vážně okouzlil," prozradila Twilight star s tím, že svůj byt v L.A. ale zatím neprodá. "Nechám si ho a nejdřív budu žít napůl v NY a napůl v Hollywoodu."

V budoucnu by ale Ashley chtěla na Východním pobřeží žít napořád. "New York je skvělé město. Inspirativní. A navíc si myslím, že časté přesuny letadlem nejsou zdravé pro mého psa!"

ZDROJ:tady

Demi Lovato: "Joe mi ublížil!"

30. září 2010 v 20:02 | pajulka |  Camp rock


STARS: Demi Lovato:
Zdroj: Profimedia.cz
Minulý týden odstartovalo promo turné filmu Camp Rock 2 po severní Americe. Demi (17) se na něj vydala společně s kapelou Jonas Brothers a zdá se, že setkání s expřítelem Joem (20) jí moc dobře nedělá...
"Těším se na koncertování, jinak je na tour docela nuda," svěřila se Disney star s tím, že ji nebaví přijet do města, odzpívat koncert a jet dál!

Proto když má Demi jen trochu volného času, opouští tour bus a vyráží na obchůzky po městě. "Chci vědět, kde jsem a co se v tom městě děje. Snažím se prostě žít úplně normální život."

"Potřebuji vzrušení a zábavu. V hotelu nebo v autobuse si nic takového neužiji," vysvětlila ještě Disney star a dodala: "Ráda chodím nakupovat nebo se jen tak procházím po městě."

V těchto dnech má navíc Demi k opuštění tour busu i další důvod: "Sice se s Joem normálně bavíme, ale ublížil mi a ve skutečnosti mi nedělá dobře, když s ním trávím moc času. Takže mizím kdykoliv je to možné a radši se procházím úplně sama po městě."

Jediným městem, kde Demi nepodniká obchůzky, je Los Angeles. "Když jsem v L.A., raději trávím čas se svou rodinou. Chodíme na zmrzlinu nebo jen sedíme doma a povídáme si. Chci si je užít!"

ZDROJ:tady

Kevin Jonas: "Těším se, až budu otcem!"

30. září 2010 v 19:59 | pajulka |  Jonas Brothers


STARS: Kevin Jonas:
Zdroj: Profimedia.cz
Loni v prosinci se Kevin (22) oženil se svou školní láskou Danielle (23). Teď pár přiznává, že touží po miminku.
Zatímco Jonas Brothers objíždí USA s promo tour k filmu Camp Rock 2: Velký koncert, po Hollywoodu se šušká, že Kevinova manželka Danielle je těhotná.

"Jsem si jistý, že není," prohlásil nejstarší z Jonasáků a ihned dodal: "Kdyby byla, byl bych nejšťastnější člověk na světě."

"Všichni nám pořád říkají, že jsme ještě příliš mladí na rodinu a že jsme se neměli ani brát, ale já jsem si jistý, že lepší holku už v životě nepotkám," svěřil se ještě Kevin.

Nejvíc ze všeho se zpěvák těší na to, až kolem něj budou pobíhat jeho děti a budou si hrát se strýčky Joem a Nickem.

"Ovšem nevím, jestli je kdy svěříme strýčku Joeovi na hlídání. Je trochu šílený," podotkla se smíchem Daniele a Kevin k tomu dodal: "To určitě ne! Zbořili by nám celý dům!"

ZDROJ:tady

"Na party se nudím!"

30. září 2010 v 19:57 | pajulka |  zac efron


STARS: Zac Efron:
Zdroj: Profimedia.cz
Star filmu Muzikál ze střední má raději výlety do přírody než bujaré večírky!
Kdyby Zac (22) chtěl, mohl by každý večer trávit na jiné VIP party ve společnosti největších hvězd Hollywoodu. On ale před divokými nočními tahy dává přednost kempování.

S Vanessou Hudgens se herec potkal před pěti lety při natáčení prvního dílu filmového hitu High School Musical. Od té doby spolu chodí a jak Zac říká, výlety do přírody jsou jejich společnou zálibou.

"Občas na nějakou party zajdeme, ale musím se přiznat, že se tam moc nebavím," svěřil se Zac a pokračoval: "Je tam spousta opilých lidí, kteří se neustále po někom plazí. Je to nechutné!"

Herec ještě prozradil, že kempovat nejezdí jen s Vanessou, ale i s celou svou partou: "Mám tři nejlepší kamarády a všichni máme fajn přítelkyně, takže do přírody vyrážíme nejčastěji společně."

Když parta jede stanovat, snaží se o úplný návrat ke kořenům: "Nechceme přijet auty do kempu a tam vybalit jídlo ze supermarketů," vysvětluje Zac s tím, že většinou tedy bivakují v naprosté pustině.

"Pro vodu si vždy chodíme do řeky, chytáme ryby a sbíráme různé plody, které se dají jíst. Je to vážně super. Zkuste to," vzkázal Zac na závěr!

ZDROJ:tady

"Rád si povídám s fanynkami!"

30. září 2010 v 19:55 | pajulka |  zac efron

Zac Efron: "Rád si povídám s fanynkami!"

STARS: Zac Efron:
Zdroj: Profimedia.cz
Už role Troye Boltona v High School Musical mu přinesla zástupy obdivovatelek. Od té doby se ojbevil v mnoha dalších úspěšných snímcích, čímž jejich řady ještě rozšířil...
A Zac (22) se nikdy netajil tím, že i přestože miluje Vanessu Hudgens, s pěknými fanynkami si pokecá rád. "Těší mne, že jsem pro někoho sexy symbolem," říká herec s tím, že na slečny, které mu každý den píší hory dopisů, si vždycky udělá čas a alespoň na pár z nich odepíše.

Přednost však dává osobním setkáním. "Někdo se převléká, aby ho fanoušci na ulici nepoznávali, já si to užívám. Když mne někdo osloví, tak s ním prohodím pár slov a zase jdu dál. Většinou mne zastavují opravdu krásné holky, takže to rozhodně není nic nepříjemného," vysvětlil Zac se smíchem.

Na druhou stranu ovšem hvězda Muzikálu se střední připouští, že každý den na své obdivovatelky náladu nemá:"Někdy si přeji být úplně obyčejný člověk a dělat normální věci bez toho, aby mne přitom sledovali novináři. V takových chvílích vyrážíme s Vanessou kempovat do přírody!"

ZDROJ:tady

Ashley Tisdale: "Žiji svůj sen!"

30. září 2010 v 19:53 | pajulka |  ashley tisdale


STARS: Ashley Tisdale:
Zdroj: Profimedia.cz
Savannah Monroe! Tak se bude Ash (25) jmenovat v právě natáčeném seriálu Hellcats.
Zahraje si tu studentku střední školy a nadanou roztleskávačku a jak sama hvězda Muzikálu ze střední říká, je to role, kterou si vždy přála.

Když Ashley chodila do školy, toužila být mezi cheerleaders, ale: "Nemám na to ale nadání. Nikdy jsem se nedokázala s ostatními sesynchronizovat."

"Proto jsem z této role tak nadšená. Konečně jsem úspěšná roztleskávačka," vysvětluje se smíchem star a je pyšná na to, že většinu náročné choreografie zvládá sama: "Na ty nejsložitější cviky mám ovšem doublérku. Jde hlavně o vyhazování do vzduchu."

Filmová Sharpay přiznává, že při natáčení má velký strach ze zranění: "Snažím se ze svého těla vymačkat maximum, ale bojím se, abych to nepřehnala. Nechci pak trávit dlouhé týdny doma s natrženým svalem."

Přestože v seriálu bude hodně muziky a tancování, Ashley považuje postavu Savannah za svou první dramatickou roli. "Nic dramatičtějšího ale hrát nechci. Miluji hudbu, je to můj život a chci hrát ve filmech, které jsou postavené na písničkách. Mám ráda show!"

ZDROJ:tady

Danielle Jonas: "Kevin příšerně chrápe!"

30. září 2010 v 19:51 | pajulka |  Jonas Brothers


STARS: Danielle Jonas:
Zdroj: Profimedia.cz
Zamilovaní novomanželé řeší první nepříjemnost...
Nejstarší z bratrů Jonasových, Kevin si vzal svou školní lásku Danielle Deleasa loni v prosinci. Předtím spolu nežili, takže teprve teď začínají vyplouvat na povrch první drobné neshody.

"Kevin v noci vydává tak šílené zvuky, že občas musím jít spát do vedlejšího pokoje," svěřila se Dani s tím, že zpočátku jí chrápání jejího manžela nepřišlo tak hrozné, teď ho ale považuje za závažný problém.

"Už jsem Keva požádala, aby nosil speciální masku, která mu ulehčí dýchání," vysvětluje krásná tmavovláska, ale zároveň dodává, že její manžel nošení tohoto výrobku odmítl.

Proč? "Má pocit, že když bude mít na obličeji ten náhubek, nebude sexy a já se s ním nebudu chtít milovat," říká Danielle a připouští, že na tomto argumentu něco bude.

Kevin je navíc přesvědčený, že problém s chrápáním z jejich vztahu brzy zmizí:"Danielle si na zvuky, které vydávám určitě brzy zvykne a navíc jsem jí koupil vychytané špunty do uší, takže v noci neuslyší už vůbec nic!" :o)

ZDROJ:tady

Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou opět spolu!

30. září 2010 v 19:49 | pajulka |  Miley Cyrus


STARS: Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou opět spolu! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Objímání a vášnivá líbačka! Disney star je zpátky u svého ex-miláčka!
Před více než čtrnácti dny obletěla svět zpráva, že Miley Cyrus a její přítel Liam Hemsworth se rozešli. Seriálová Hannah Montana se, aby rychleji zapomněla, po hlavě vrhla do práce a v Paříži začala natáčet film LOL.

V pátek se ale z Francie vrátila a první koho chtěla vidět, byl právě Liam! "Viděl jsem je, jak přijíždějí v autě a když zastavili, začali se vášnivě líbat," prozradil zaměstnanec produkční společnosti, která Miley zastupuje.

"Celý víkend byla s Liamem," prozradila manažerka Disney star a dodala: "V sobotu si nakoupili nějaké jídlo a pití a strávili romantický piknik na pláži. Snad vědí, co dělají!"

Pár se potkal loni při natáčení filmu The Last Song. Miley Liama okouzlila natolik, že se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní. Ovšem stejně rychle, jak jejich láska začala, tak také skončila. Liam prý v srpnu udělal Miley žárlivou scénu kvůli vyzývavým outfitům, které teď nosí a ta se s ním kvůli tomu rozešla.

ZDROJ:tady

Kristen Stewart: "Nenávidím kůži!"

30. září 2010 v 19:47 | pajulka |  Twilight saga
STARS: Kristen Stewart:
Zdroj: Profimedia.cz
Při natáčení filmu The Runaways musela herečka vyměnit oblíbené pohodlné oblečení za upnuté kožené kalhoty a prý to nebylo nic příjemného...
V roli rockerky Joan Jett se Kristen (20) cítila skvěle, háček byl ovšem v oblečení. V 70. letech, kdy se snímek The Runaways odehrává, totiž frčela kůže a filmová stylistka Carol Beadle říká, že nacpat herečku do kostýmu, byl občas nadlidský výkon.

"Točilo se v Californii a téměř pořád bylo 40°Celsia, takže Kristen se do kostýmu vůbec nechtělo. Někdy jsem měla strach, že se kvůli těm koženým kalhotám rozbrečí," líčí Carol.

Stylistka navíc prozradila, že kožené gatě byly velmi úzké a i když je Kristen velmi štíhlá, měla co dělat, aby se do nich vůbec nasoukala.

"Nedivím se jí, že z toho byla otrávená. Strávila v tom oblečení spoustu času. Muselo to být opravdu nepříjemné," řekla ještě Carol.

A co na to hvězda ságy Twilight? "Ta role byla skvělá, ale vážně nechápu, proč někdo dobrovolně nosí kožené oblečení! Já ho totálně nesnáším a budu šťastná, když si ho už nikdy nebudu muset vzít na sebe."

ZDROJ:tady

Miley točí v Paříži LOL

30. září 2010 v 19:44 | pajulka |  Miley Cyrus


STARS: Miley točí v Paříži LOL - foto
Zdroj: Isifa
Miley Cyrus pracuje na novém projektu. Není to nic menšího než nový film s názvem LOL: Laughing Out Loud.
Jde o remake francouzského filmu z roku 2008. Mileyna filmová postava neprochází právě lehkým obdobím. Rozešel se s ní přítel, její rodiče jsou čerstvě rozvedeni a mamka má dost starostí sama se sebou, aby začala svůj nový život (hraje ji Demi Moore) a zároveň navázala znovu vztah se svou dcerou. Ještě, že má Miley spoustu přátel, s kterými jde život dál...

Zac Efron: "Sexy scény si užívám!

30. září 2010 v 19:42 | pajulka |  zac efron


STARS: Zac Efron:
Zdroj: Profimedia.cz
Zatímco většina herců přenechá natáčení choulostivých scén dublérům, hvězda Muzikálu ze střední, si intimnosti před kamerou vychutnává...
Už v listopadu se v kinech objeví film Smrt a život Charlieho St. Clouda, ve kterém se Zac (22) objevuje po boku Amandy Crew (24) a o intimní scény v tomto snímku není nouze.

Jak se ti sexy scény natáčely? "Abych byl upřímný, moc jsem si je užíval. Bylo to vážně moc příjemné," odpověděl dlouholetý přítel Vanessy Hudgens.

Přestože je Zac považován za největšího hollywoodského idola, on sám si o sobě vůbec nemyslí, že by byl hezký: "Stydím se a nevěřím si. Byl jsem tedy rád, když jsem mohl alespoň před kamerou získat další zkušenost se ženou."

Roli Charlieho ale hvězda HSM nevzala kvůli sexy scénám: "Hledal jsem dramatickou a hlavně trochu vážnější roli. Chtěl jsem se vymanit ze škatulky Disney star."

"Chtěl jsem se naučit něco nového a tahle role přišla v pravou chvíli. Hodně jsem na sobě pracoval a myslím, že ve filmu je to vidět vidět. Ten film je skvělý," řekl Zac a na závěr dodal: "Doufám, že všichni pochopí, že jsem vážně dobrý herec!"

ZDROJ:tady

Rozhovor s Demi o Camp rock 2

30. září 2010 v 19:40 | pajulka |  Camp rock


STARS: S DEMI LOVATO o Camp Rock 2 - foto
Zdroj: Disney Channel

Užívala sis natáčení soundtracku k filmu?

Jasně, bylo to skvělé! Zavřeš se do studia a zpíváš tam spoustu nádherných písniček. Byla jsem z toho opravdu nadšená, hlavně když se natáčely společné písně. Těším se, jak to nakonec bude všechno znít, až se smíchají všechny hlasy a zvuky.

Řekla bys, že máš něco společného se svou postavou Mitchie z Camp Rock 2?

Ano, jsme si hodně podobné. Když jsem začala natáčet jedničku, neměla jsem před tím moc zkušeností s kamerou, byla jsem nejistá a hrozně jsem se styděla. A přesně taková byla i Mitchie. Teď už je to mnohem lepší a i Mitchie je v druhém pokračování sebejistější. Je to pro mě vážně velká zábava ji hrát, cítím se "s ní" pohodlně.

Mitchie se v Camp Rock 2 stane lídrem celého letního kempu. Cítíš se také jako lídr?

Občas ano, když cítím, že to může mít dobrý vliv na mé přátele, mladší sestru, fanoušky… Myslím, že je to přirozené, když jste v centru pozornosti, stejně jako já.

Máš někdy obavy ze slávy a pozornosti, která se na tebe obrací?

Ano, je to na mě určitý tlak, ale snažím se naučit se tomu přizpůsobit, zvyknout si. Je to prostě součást mé práce a toho, co dělám. Ale jsem ještě mladá, bavím se, nemám z toho žádné obavy :)

Jak se ti od jedničky Camp Rock změnil život?

Hodně jsem od té doby dospěla. Ne jenom jako já Demi, ale hodně i jako herečka. Necítím se tu už jako úplný nováček, což je super. Také se můžu mnohem víc rozhodovat o herectví a hudbě, protože do toho o něco víc vidím a víc si věřím :)

Kdo byl tvým vzorem, když si vyrůstala?

Vyrůstala jsem na show Disney Channelu, která se jmenuje Lizzie Maguire. Milovala jsem Hilary Duff, která tam hrála. Přála bych si mít podobnou kariéru jako ona, je prostě báječná a strašně moc ji respektuju. Snila jsem o zpívání a hraní, to už se mi splnilo. Ještě bych se moc ráda věnovala módě, třeba to také jednou přijde :)

Zabrousili jsme do módy… Kdo je tvá módní ikona?

Určitě Kim Kardashian. Mám na ní ráda, že není žádná vychrtlá modelka. Je to krásná žena s ženskými křivkami. Jsem ráda, že se často objevuje na stránkách časopisů. Je to vždycky tak osvěžující, vidět ji mezi těmi ostatními "průhlednými" modelkami. Navíc Kim nosí oblečení, které dokonale podtrhuje její tělo. Tohle se já stále ještě učím, je to úžasné.

Máš nějaké životní motto?

Mám jich oblíbených spoustu, i když teď beru každý den tak, jak přijde. Ale líbí se mi tohle: Život je tak jednoduchý, jak jednoduchý si ho sami uděláme.
Často se všichni stresujeme úkoly a prací, ale život je opravdu takový, jaký si ho uděláme. Takže užívejme si ho a bavme se! Buďme vděční za to, co máme, pamatujme si, odkud jsme a kde jsme vyrostli, ale to nejlepší, co pro sebe můžeme udělat, je usmát se a užívat si to, co máme.

ZDROJ:tady

Kolik si vydělají Twilight stars?

28. září 2010 v 20:06 | pajulka |  Twilight saga
MOVIE: Kolik si vydělají Twilight stars? - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Že bude čtvrtý díl ságy Twilight Breaking Down rozdělen na dva díly, už není pro nikoho žádnou novinkou. My jsme se ale dozvěděli, kolik si za jeho natáčení vydělají hlavní stars!
Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner nedávno potvrdili, že se společností Summit Entertainment, která od začátku upírskou ságu produkuje, podepsali nové smlouvy.

Podle magazínu NY si tak každý z nich přijde na 25 milionů dolarů (přibližně 500 milionů korun) plus 7,5% ze zisku za prodej lístků na oba dva filmy.

Pokud si Breaking Dawn povede stejně dobře jako New Moon, který celosvětově vydělal na prodaných vstupenkách $710 milionů (více než 14 miliard Kč), dostane Rob, Kris a Taylor navíc asi 320 milionů Kč každý!

Navíc se dá očekávat, že na Breaking Dawn přijde ještě víc diváků než na předešlé díly. Scénáristka Melissa Rosenberg totiž oznámila, že poslední část ságy Twilight bude daleko víc "sexy"!

"Scény mezi Edwardem a Bellou budou vážně žhavé," říká Melissa a dodává: "Já vím přesně, co se divákům líbí a hodlám jim toho dopřát opravdu hodně!" Už se těšíme.

ZDROJ:tady

Jaký bude Breaking Dawn?

28. září 2010 v 20:03 | pajulka |  Twilight saga
Poslední, dvoudílná část ságy Twilight Rozbřesk bude daleko "odvážnější" než její knižní předloha.
Stejně jako Twilight, New Moon a Eclipse, tak i film Breaking Dawn vzniká na motivy bestselleru Stephenie Meyerové a i tentokrát k němu scénář napsala Melissa Rosenberg.

Ta se teď ale nechala slyšet, že její nový snímek o studentce Belle, upírovi Edwardovi a vlkodlakovi Jacobovi bude mnohem "drzejší" než je kniha!

"Nechceme ale jen bezduché sexuální scény, abychom zvýšili návštěvnost," vysvětluje scénáristka. "Chceme, aby z těch pikantních scén byla cítit vášeň!"

Melissa také prozradila, že krvavé scény o které v posledním dílu ságy nebude nouze, budou ještě dramatičtější než v předchozím Eclipse.

"Určitě nevynecháme ani krutou část s porodem," slíbila scénáristka a dodala: "Když čtete knihu, kolik si toho dokážete představit? Myslím, že film může nabídnout veškerou krutost, kterou tento porod přináší! Rozhodně se tomu nechceme vyhýbat."

ZDROJ:tady

Kristen Stewart chce pryč z Hollywoodu!

28. září 2010 v 20:01 | pajulka |  Twilight saga

Kristen Stewart chce pryč z Hollywoodu!

STARS: Kristen Stewart chce pryč z Hollywoodu! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Hvězda Twilight touží po klidnějším životě
Role hollywoodské hvězdy už leze Kristen pořádně krkem. S Robertem se proto domluvili, že se budou více soustředit na hraní v divadle a natáčení malých filmů.

Dalším důvodem proč chce Twilight pár zvolnit životní tempo, je neustálé pronásledování dotěrnými paparazzi. "Není den, kdy by před mým domem nebo hotelem nestál alespoň jeden novinář," stěžuje si filmová Bella.

"Máme jich plné zuby. Chceme mít soukromí," dodává Rob s tím, že si chce vztah s Kristen užívat a ne pořád přemýšlet o tom, kam si mohou vyjít, aby nepotkali fotografy.

Pár proto uvažuje, že se po natočení posledního dílu ságy Twilight Breaking Dawn přestěhuje do Robertova rodného Londýna. "Silvestra jsme strávili v londýnském West Endu a moc se nám tam líbilo, takže se možná přestěhujeme tam," svěřila se ještě Kristen.

ZDROJ:tady